Wpis z mikrobloga

Jeden z wpisów z rosyjskiego wykopu - jak z 70k$ oszczędności zrobić 3k$, tłumaczenie poprawiane ręcznie. Chyba warto otagować to też #przegryw, podziękuj Putinowi.

Cześć chłopaki, mam dość swojego życia. Pracowałem od małego dziecka, mam obecnie 28 lat. Miałem dziewczynę 5 lat która zostawiła mnie i zdążyła wyjechać do europy przed cholernymi sankcjami na loty. Zablokowała mnie, nie wiem gdzie jest. Miałem prawie 5 miliony rubli (adnotacja: to około 70k$ przed spadkiem kursu) w inwestycjach na giełdzie. Ja składałem pieniądze na swoje mieszkanie, nie chciałem tak jak ci idioci brać tych kredytów. Ten kto teraz ma kredyt jak dawniej(?) to wygrał ten rynek. Inwestowałem w Polymetal, Sbierbank, Novatek GDR i kontrakty SFUD(?). Straciłem ponad 50% jak kurs się zmieniał. Sprzedałem to wszystko. Wymieniając to wszystko bank dał mi bardzo zły kurs i prowizję. Zgłosiłem na nich wypłatę zaplanowaną. Jak przyszedłem do banku powiedziano mi że jeżeli wcześniej zgłosiłem wypłatę takiej kwoty to zapłacę prowizję. Zrezygnowałem, obiecali że mi zwrócą. Wypłacałem drobne kwoty z bankomatów bo były limity i ci idioci też za każdą wypłatę brali opłatę a nie ma jej w cenniku. Za wypłatę z banku tej co nie zrobiłem odrzucili mi reklamacje i pieniądze zabrali. Co mam zrobić, straciłem wiele lat życia ...


Dalej opisy głównie myśli samobójczych które sobie daruje.

#ukraina #wojna #gielda #rosja
d.....s - Jeden z wpisów z rosyjskiego wykopu - jak z 70k$ oszczędności zrobić 3k$, t...

źródło: comment_1646271438Pm2Yo2TLLfXD3iVdzcrvrg.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@devones ojoj, na Ukrainie traca zycie, a ten ruski smiec placze, ze stracil troche pieniedzy. Jak masz mozliwosc to napisz na pocieszenie do chlopa, ze jego laska skacze na jakims polskim bolcu
  • Odpowiedz
@Stryj: ja miałem troche kasy w ruskim ETFie ale sprzedałem go na początku roku, chciałem nawet wcześniej ale nie chciałem dorzucać zysku do PITu za 2021. Ogólnie nastroje były takie że gdyby wojna nie wybuchła straciłbym z 10-15%, no a gdyby wybuchła to niewiadomo. Ergo logicznym było wyjście z rynku chociaż na jakiś czas dopóki sytuacja się nie ostudzi no ale cóż, tak bywa na rynku.
  • Odpowiedz
ależ to smutne gdy swoją ciężką pracą, podatkami wspierasz reżim Putina, a potem przez ten reżim wszystko tracisz.

Wcale.
  • Odpowiedz
skad wiesz ze on popiera putina debilu xd w Rosji nawet nie ma denokratycznyvh wyborów


@damian101: pracował w rosji, inwestował w rosji = wspierał putina. Paniatno?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sebgat tak popierają jak polacy pisowców. Idąc tym tokiem rozumowania nie szkoda polaków ze ich pis dojezdza bo to ich wina. Ich wina ze jak sie sprzeciwiają to dostają pałą po dupie od milocjanta i mandat xD

@puto: no nie do końca, bo między szaleństwem PiSu a Putina jest jeszcze spora przestrzeń
  • Odpowiedz
@damian101: dalej podskakujesz sowiecki pomiocie.

Więc wyjaśnijmy: politycznie nie wspieram,
ekonomicznie, chcąc nie chcąc, wspieram.

Jeśli Kaczyński wywoła wojnę - to będzie również
  • Odpowiedz
  • 1
@Herm1t
Przegywałrm to około rok. Raz wziąłem kredyt na 50k i kilka razy w blackjacka postawiłem on line po 2k$. Szybko poszło. Mógłbyś 10 mln nawet w dzień przegrać w internecie.
  • Odpowiedz
nie chciałem tak jak ci idioci brać tych kredytów.


@devones: Takiego #!$%@? to mi nie żal. Po co obraża innych ludzi, którzy próbują sobie radzić jakoś w życiu? Niech ginie ruski kuc.
  • Odpowiedz
@devones: Każdy kraj chyba musi jakoś zapłacić za swoją wolność, płacą głównie zwykli obywatele. Ukraina teraz płaci za lata 90 kiedy mogli korzystać na słabej Rosji. Rosjanie może nie zapłacą stratami w cywilach ale zapłacą gospodarczo.
  • Odpowiedz
@devones: ojej biedaczek stracił trochę kasy inwestując na ruskiej giełdzie, gdzie od lat wiadomo jak to się może skończyć. Niech idzie się wypłakać do tych w Charkowie którym zbombardowano bloki, mają spalone mieszkania, pozabijane rodziny. I cała ta krzywda odbyła się jego pieniędzmi, które inwestował w ruskie spółki.
  • Odpowiedz