Wpis z mikrobloga

@kidi1: > Dareczku, przypominasz mi z wyglądu pewna gwiazdę freakfightów, która niedawno wygrała walkę będąc mocno zwolennikiem lewicy i antify. Całkiem podobny jesteś do niego.

#!$%@?, jak bardzo zabolało, upadłem
@kidi1

Homoseksualiści wkładają sobie penisy w odbyty.


No właśnie niekoniecznie, wiele tego nie robi. Robi to za to mniej więcej co trzecia para hetero, przynajmniej na zachodzie. I co z tego? Jak widzę parę hetero czy homo, to sobie nie wyobrażam, jak wsadzają sobie w odbyty, bo bym musiał się kwalifikować do psychiatry.
Z istnieniem gejów. Ignoruje to, zamiast ciągle wyobrażać sobie szczegóły ich technik seksualnych.


@Ekspert_od_niczego: Z istnieniem gejów też się pogodziłem, nie mam na to wpływu. Jednak oglądanie o nich filmów nie sprawia mi przyjemności i mam prawo tak samo jak Sam Elliott wyrazić swoja opinię. To właśnie robię. Darek za to wysyła mnie do lekarza.
@kidi1 Dlaczego? Nie uprawiają seksu analnego?

Otóż dla twojej wiadomości, na zachodzie uprawiają go niewiele rzadziej, niż geje.

Ale jednocześnie tylko w przypadku gejów masz jakieś dziwne fantazje erotyczne na ich temat.

Typie, serio. Idź do seksuologa. To ci nie zaszkodzi.
@popkulturysci Serio to Ty masz fobię do tych co myślą inaczej. Nie lubię filmów o gejach i oglądanie ich nie sprawia mi przyjemności. Co do mojego odbytu to jest to mój odbyt a nie czyjś. To, że swoim lubisz się dzielić to Twoja sprawa.
@ufo99

Miałem się odniesć do argumentów, ale to, co piszecie jest po prostu niesmaczne.

Powiedział ktoś, kto w pierwszym komentarzu napisał:

Mi i prawdopodobnie jemu ciężko jest się identyfikować z kimś, kto lubi jak inny mężczyzna wkłada mu członka w odbyt.


@Ekspert_od_niczego: Ty jesteś nienormalny czy tylko ślepy?
Jw. nie wołaj mnie więcej proszę.
@kidi1

Z fantazją to nie ma nic wspólnego.


Nie, w ogóle xD. To zupełnie normalne, że na widok dwóch obcych osób, pomimo braku jakiegokolwiek podtekstu seksualnego, wyobrażasz sobie ze szczegółami, w jaki sposób uprawiają seks xD.

Nie typie, to są fantazje erotyczne. Jakoś mi się to nigdy nie zdarzyło.

Chyba, że dla Ciebie fantastyczne jest ogladanie filmów o gejach.


Widzisz różnicę między fantazjowaniem o czymś, a uznawaniem czegoś za fantastyczne? Chyba nieszczególnie.