Wpis z mikrobloga

@popkulturysci:

nie, on się nie wpienił, on jechał po tym, że bohater jest homoseksualny

"“Dlaczego, do k*y, ona nakręciła ten film w Nowej Zelandii i nazwała to Montaną?“

"Ma dwoje czapsów — jedne wełniane i jedne skórzane. I za każdym pienym razem, kiedy sobie gdzieś idzie — nigdy nie wsiadł na konia, może z raz — wchodzi do pie*ego domu, biegnie po pie*ych schodach, kładzie
@kidi1: z tym jest problem, bo ja się boję z tym odbytem. Zazwyczaj dziewczyny mają teraz takie fikuśne paznokcie i kiedy próbują wsunąć palec, ja zaczynam truchleć. BTW masz jakąś fiksację na punkcie tego całego odbytu. To jakieś niezdrowe zaczyna być. Poważnie, spróbuj z tym specjalistą
@kidi1

Na widok dwóch facetów całujących się. Tak.


Czyli potwierdzasz, że masz ostro narypane w bani. Chłopie, to się leczy. Serio idź do seksuologa albo chociaż załóż profil na grindrze, bo twoje kryptogejostwo cię zniszczy.

Niestety robią coś więcej.


Niestety xDDDD. Ale urojeniami są twoje projekcje na temat ich seksu. Typów, którzy są obydwaj aktorami, w dodatku hetero. Jesteś obleśny.
nie jesteś debilem, wiesz, o czym mówił, więc sobie darujmy te idiotyczne podjazdy


@popkulturysci: i vice versa

I zapewniam cię, że w 1925 w Montanie byli geje


@popkulturysci: a ja Cię zapewniam, że nie obnosili by się z tym w żaden sposób - sprawdź sobie, kiedy przestali takich ludzi kierować na przymusowe leczenie

. Nadal jest homofobem.


@popkulturysci: Bo Ty tak mówisz? Może podeprzyj to jakimś cytatem lepszym niż
@popkulturysci: Dareczku, przypominasz mi z wyglądu pewna gwiazdę freakfightów, która niedawno wygrała walkę będąc mocno zwolennikiem lewicy i antify. Całkiem podobny jesteś do niego.
@Ekspert_od_niczego: Nie jest poważne, ale to jeszcze nie jest homofobia. Nie uważam, żeby dolepianie metki homofoba facetowi, któremu bardzo nie podoba się wizja dzikiego zachodu we współczesnym filmie było w porządku.
@Ekspert_od_niczego: Ale z czym mam iść do lekarza? Homoseksualiści wkładają sobie penisy w odbyty. To nie jest dziwne, to powszechna wiedza i obrzydliwa dla niektórych za razem. Może napiszesz mi, że tak nie jest?
@ufo99: nie "obnosili się", bo ludzie pokroju Elliotta nie pozwoliliby na to. Zresztą, o jakim obnoszeniu tu mowa? Bohater "Psich pazurów" się z tym ukrywał, to był jego największy sekret. Chyba sam wiesz, że farmazonisz na temat, o którym nie masz pojęcia — tak na marginesie.

Leczenie nie przymusowe, a sugerowane. Chociaż, gdybym takim był ja królem... Z drugiej strony przymusowa terapia nie działa. Szkoda.

Jeśli nie widzisz tego, że jest