Wpis z mikrobloga

@lemek3: Wiesz o co chodzi w tej propagandzie? Żeby dodać Ukraińcom morali. Takie to jest #!$%@? trudne do zrozumienia? Większość zapewne to rozumie i siedzi cicho, przynajmniej do zakończenia konfliktu, ale śmierdzący wykopek będzie wymagać tylko prawdy! Udostępniaj więcej tej swojej prawdy, na stronie rządowej im udostępnij, niech wiedzą, że przegrają.
@Zordon_: No dobrze. Myślisz, że Ukraińcy z frontu na bieżąco śledzą wypok? Czy my też potrzebujemy podbudować swoje morale?

Jakby... ja to w 100% rozumiem. Problemem jest to, jak wielkim śmietnikiem stał się tag #wojna. Nie da się już tutaj prawie nic znaleźć, a już na pewno nie da się porozmawiać, bo tag zalały barany, co chcą onucować wszystkich, którzy nie krzyczą na każdym kroku "Sława Ukrainie".

Chciałem otworzyć tag
@lemek3: To utwórz. Takie działania nawet na wykopie mogą przynosić efekt, więc skoro mogą to należy je robić, nie kosztuje to wiele. Wojna minie to załącz jakąś ciekawą analizę jak to było na prawdę :)
@lemek3: Przeciez nawet bylo info ostatnio, ze sie jencami wymienili. Ten film nie wiem czy nie jest z 2014 bo ten jeden to mi sie wydaje ze byl pokazywany.

Jak sledzisz wiarygodne zrodla, to masz informacje o stratach z obu stron i postepie walk.
@RafDan: Tak, widziałem że latały dwa, natomiast staram się robić "risercz" i tego akurat nie znalazłem wcześniej, więc wydaje się legit. Mimo wszystko załączam info o tym, że nic nie jest potwierdzone.

A co do źródeł, to niestety ale połowa (jak nie lepiej) to Twitter, który przy tym co się odjaniepawla jest porównywalny z moją dupą. Bardzo ciężko o wiarygodne info.

@Zordon_: No właśnie powiem Ci, że po tym jak