Wpis z mikrobloga

@remikbdn: Nie rozumiem o co chodzi?
Jeśli studiowali na Ukrainie to można ich nazwać "studentami z Ukrainy". I oni też łatwo nie mają - nie mają jak wrócić do domu, język ukraiński pewnie słabo znają, w obecnej sytuacji trudniej teraz uzyskać pomoc ze swojego uniwersytetu.....

Weź wyobraź sobie że wymyśliłeś sobie studiować nie wiem, w Egipcie powiedzmy, i nagle wybucha tam wojna, lotniska nie funkcjonują, wszędzie panika, ludzie uciekają, transport lądowy
@Nosazn: Ale dla mnie oni są ok. Nie mam nic przeciwko. Krystyna tylko łyknęła zarzutkę. Bo wg tego co jej wcisnęli to wyruszyli jakieś dwa tygodnie temu. Raczej nie ucieczka przed wojną tylko spod płotu od baćki.
@remikbdn: a rozumiem że wojne to liczymy od momentu jak Rosja weszła na samą Ukrainę 24 lutego. To że 21 lutego wkroczyli do Ługańska i Doniecka to się już nie liczy? To że od dwóch miesięcy nastąpiła koncentracja wojsk przy granicy połączona z ćwiczeniami armii rosyjskiej i białoruskiej to też nie ma znaczenia? Wydaje mi się, że można zacząć uciekać z nieswojego kraju trochę wcześniej, niż dokładnie w momencie w którym
Ci studenci wyglądają na starszych ode mnie a ja już dawno po studiach xd


@ekjrwhrkjew: a ten niżej też?

Po prostu ci są tak około pięćdziesiątki. XD


@remikbdn: a ten?
Zresztą studiowac można według was w jakim wieku, jest górna i dolna granica czy tylko z jednej strony? Do tego wyjątkowo zdolni, #!$%@? straż graniczna i własny rząd, ale wykopki ich przejrzały xD
Deska_o0 - > Ci studenci wyglądają na starszych ode mnie a ja już dawno po studiach x...

źródło: comment_1646253702OqIWB9pbFRZ5yTh7LMR2PQ.jpg

Pobierz
@remikbdn: > Ale dla mnie oni są ok. Nie mam nic przeciwko. Krystyna tylko łyknęła zarzutkę. Bo wg tego co jej wcisnęli to wyruszyli jakieś dwa tygodnie temu. Raczej nie ucieczka przed wojną tylko spod płotu od baćki.

Loooooool, weź się ziomek nie kompromituj i nie pisz bzdur. Jej syn na Ukrainie studiował.... Doskonale wie kogo ma pod dachem