Wpis z mikrobloga

#rosja #wojna #ukraina

"Wszystkie firmy informatyczne w Federacji Rosyjskiej będą zwolnione z płacenia podatku dochodowego i kontroli podatkowych przez 3 lata.

Pracownicy firm IT w Rosji otrzymają odroczenie z wojska i możliwość uzyskania preferencyjnego kredytu hipotecznego" - Miszustin

Ktoś się boi s--------i sektora IT z chlewa obsranego gównem zwanego Rosja
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BGZZ: Proszę o źródło. Czy zachodnie molochy IT które mają swoje centra R&D w Rosji też się pod to zaliczają, czy raczej chodzi stricte o rosyjski kapitał?
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator: szkoda słów na to p---------e - kilka lat swojego życia spędziłem prowadząc wspólne projekty z klientami z Rosji, Białorusi i Ukrainy w branży HVAC współpracowalem z wieloma firmami na dziesiątkach inwestycji - pisałem o tym wiele razy w moich wpisach. I ty śmiesz powtarzać wpisy że prowadzenie biznesu w tych krajach jest o wiele łatwiejsze niż w UE? XDDDDD
Ludzie którzy w tej branży w Polsce mogą żyć jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BGZZ: Większość dostawców sprzętu i oprogramowania wstrzymało dostawy do Rosji więc i tak nie mają szansy utrzymać u siebie rynku IT.
  • Odpowiedz
@BGZZ: naszła mnie właśnie kolejna myśl, bo spamować pracowników IT na linkedinie, że STOP WOJNIE na UKRAINIE i takie tam :D
  • Odpowiedz
Ktoś się boi s--------i sektora IT z chlewa obsranego gównem zwanego Rosja


@BGZZ: a ja mam nadzieje, ze kacapow nikt nie bedzie zatrudnial na zachodzie
  • Odpowiedz