Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
#ukraina #rosja #wojna #bekazlewactwa Dasz palec to rękę wezmą i jeszcze wołać będą, że mało! Możecie nazywać mnie ruską onucą i wyklinać, ale takie działania jak picrel sprawiają, że wkrótce społeczeństwo zobaczy, że przegięta jest pała i zmieni się stosunek wobec uchodźców.
o__p - #ukraina #rosja #wojna #bekazlewactwa Dasz palec to rękę wezmą i jeszcze wołać...

źródło: comment_1646220602g4gyZE5dT4IFCXBqv71VXv.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@o__p nie lubię tego epitetu na O, ale ten wysryw jest akurat dziełem jakiejś Polki, masz nawet podpis. Nie wiem więc o co ci biega z tym dawaniem palca
  • Odpowiedz
Przecież ta baba jest szalona, nie ma co przejmować jej postami. Spójrz na jej profil i sprawdz jak się ubiera. Wielka Pani Znawczyni Mody
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@o__p: typiara została już wyjaśniona. Nikt z tych ludzi nie prosi o sukienki, marynarki czy szpilki. Nie oznacza to, że ci ludzie chcą chodzić w używanych majtkach czy dziurawych ubraniach. Nie muszą to być ubrania super nowe, ale #!$%@? nie można dać tym biednym ludziom starych, brudnych szmat.
  • Odpowiedz
@o__p: jechac z ta #!$%@? karolina a nie z ukraincami. lol, zawsze jak cos sie dzieje wychodza #!$%@? spod kamienia. trzeba ich wtedy tam spowrotem wcisnac zarowno patocelebrytki jak i pato mariuszkow. pomagac ludziska!
  • Odpowiedz
@o__p: Ona ma nasrane w głowie. Ludzie stracili dobytek życia, ich bliscy walczą i giną, a ta myśli że ich głównym zmartwieniem są modne ciuchy od Armaniego. Chyba, że sama ma nadzieję że zwałuje coś przy zbiórce dla siebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@o__p: ludzie którzy piszą takie rzeczy nie wiedzą jak dużą krzywdę mogą wyrządzić Ukraińcom. Wszystko ma swoje granice. Chodzi o pomoc najbardziej potrzebującym, a nie Ukraińcom, którzy mają pieniądze na opłacenie tutaj czynszów. Oni powinni normalnie płacić. Powiem więcej, najbardziej potrzebujący zostali na Ukrainie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NieBojeSieMinusow: ale co, nie mogę nawet skrytykować, bo jestem ruskim kolaborantem przez to? Dostają każdą pomoc o jakiej mogą pomarzyć, niczego im nie brakuje, a lewaki jeszcze narzekają. Trzeba zachować zdrowy rozsądek w tym wszystkim. Państwo w pierwszej kolejności powinno zadbać o własnych obywateli, potem o potrzebujących z sąsiedniego kraju. Nie jestem w żadnym przypadku przeciwnikiem pomocy ukrainie, bo jest to w polskim interesie, ale nie można stracić rozumu w
o__p - @NieBojeSieMinusow: ale co, nie mogę nawet skrytykować, bo jestem ruskim kolab...

źródło: comment_1646221190kneLFww1kJItCvdl8PcQ5N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@o__p: to są trolle, które dzielą ludzi i licytują się na pomaganie. Nikt nie ma obowiązku pomagania. To nie my zaczęliśmy tę wojnę. Każdy pomaga jak chce.
  • Odpowiedz
@o__p: nie rozumiem. Baba prosi o to żeby nie dawać starych obsranych szmat bo ubranie to godność i tyle. Ludzie stracili wszystko, ale to nie znaczy że mamy ich odziewać w łachmany skoro ubierali się schludnie i estetycznie, bo to dla nich byłoby dodatkowe upokorzenie. Domaradzka dobrze gada!
  • Odpowiedz
@lenamilena: #!$%@? głupoty. Ubranie ma być czyste, schludne a nie jakieś cuda na kiju, ostatni krzyk mody. Czy jak ktoś miał wille na Ukrainie i ją stracił to mamy mu dawać nową w Polsce bo się przyzwyczaił?
  • Odpowiedz
@lenamilena: nie szata zdobi człowieka. Jak ktoś patrzy na drugiego przez pryzmat ciuchów to jest niewiele więcej wart od tego co oddaje osrane gacie na zbiórkę. Ale o osranych gaciach nie słyszałem. Miejmy jakąś godność. Ja wywalam zużyte rzeczy, a oddaje na lumpy rzeczy, które mi się już nie podobają. Aktualnie nie mam takich rzeczy więc pomagam inaczej.
  • Odpowiedz
@o__p: No, ze niedługo wiosna i będą potrzebować sukienek i szpilek? Jak ktos całe życie w szpilkach chodził to teraz ma w onucach #!$%@?ć? Czemu ubrania dla nich nie mają być estetyczne? Dziś biorę Ukrainkę do galerii aby wybrała coś dla siebie i dziecka, co jej się podoba i będzie potrzebne. A wy sobie pewnie szafy ze starych szmat czyścicie i nazywacie się samarytaninami. Wstyd!
  • Odpowiedz
@o__p: ale jak to nie ma louboutin, moncler czy gucci dla uchodźców? hańba, biedne polaki dają same zwykłe ciuchy, wstydźcie się, oni przecież tam mają wojne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz