Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie

Chciałbym tylko powiedzieć, że proszę mnie nie uważać za ojca tego "projektu" (bo już mam wysyp wiadomości na PM) ;)

Pomysł rzucił @Sverc, kilka innych osób (np. @lechium06, @roykovsky, @RPG-7) jest aktywnych. Na pewno będę w tym aktywnie uczestniczył, ale zaangażować muszą się też inne osoby. To co jest pewne, to że moje programistyczne moce przerobowe są niestety poświęcone na inny projekt w którym jestem już szefem. Więc ani giełdy ani nowej waluty tworzyć niestety raczej nie będę.

sorry za spam na tagu.

#microcoin #wykopowawaluta
  • 9
  • Odpowiedz
@noisy: korzystając z okazji - trzeba będzie zrobić nowy wykop podsumowujący. Ja się mogę zająć częścią o kopaniu i konfiguracji na linuksie, na windowsie też mogę jeżeli trzeba. Kto się zajmie zebraniem tego wszystkiego do kupy? :D @lechium06 @Sverc
  • Odpowiedz
@Wwojtek: no właśnie, tak tak. Wiadomo, że trzeba dać troszkę czasu przed startem akcji, żeby ludzie się ogarnęli. To koledzy wyżej może doprecyzują, bo ja nie czuję się kompetentny żeby o takim czymś decydować :D
  • Odpowiedz
Dodam, że przydałaby się grafika coś w stylu 'Mission Goldcoin", jak chcemy to wziąć na inne fora to dobrze by było mieć ładna grafikę reprezentującą pomysł (najlepiej po angielsku też)
  • Odpowiedz