Wpis z mikrobloga

@nom_om słyszałeś o brzytwie Hanlona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawiasem mówiąc ciekawi mnie jak w tę narrację wpisuje się według Ciebie darcie #!$%@? o zamachu w Smoleńsku, to miała być zasłona dymna? Serio pytam, bo nigdy by mi nie przyszło do głowy że ruscy na agenta wezmą sobie takiego kretyna.
@nom_om na głównej wisi znalezisko o jakimś jego prorosyjskim współpracowniku, co nasuwa mi pewną myśl. Nie wykluczam że masz rację, bo nie mam argumentów żeby to obalić. Ale wydaje mi się, że prędzej Macierewicz był "pożytecznym idiotą" w rękach ruskich, podpuszczanym przez osoby umieszczane w jego otoczeniu. Wygląda mi na osobę, której łatwo zrobić wodę z mózgu stosując stosunkowo małoinwazyjne manipulacje.
Najwidoczniej ominęło Cię ostatnie 7 lat rządów pis w tym kraju.


Tymczasem rządy pis "w tym kraju"

- zainicjowanie budowy Gazoportu
- budowa Baltic Pipe
- największe kontrakty zbrojeniowe z USA w historii
- największa obecność NATO w kraju
- nieustanne lobbowanie za zwiększeniem wojskowej obecności NATO
- nieustanne lobbowanie za blokadą NS2
- nieustanne lobbowanie za sankcjami dla ruskich
- rola HUBa wspierającego najmocniej z wszystkich krajów UE Ukrainę walczącą z
tak #!$%@? Macierewicz ruski agent xD ja rozumiem, że on jest odkejonym szurem, ale robienie z niego ruskiego agent to jest xD


@januszerka: rozwiązanie wywiadu i kontrwywiadu wojskowego oraz tłumaczenie dokumentów tajnych na język rosyjski to przypadek

Do tego wejście do biura NATO w Warszawie, totalnie bezprawne, które spowodowało kryzys w NATO największy od naszego wstąpienia.

Do tego przesunięcie wojsk pancernych bezpośrednio w miejsce, gdzie są narażone na atak rakietowy z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryptonim_putas: napisz coś propagandzisto o czymś z poniższej listy, bo na #!$%@? o "lobbowaniu za blokada NS2", co robił każdy rząd mam tylko posty śmiech

-#!$%@? kontraktu na helikoptery
-#!$%@? centrum kontrwywiadu NATO w Polsce
-#!$%@? kontrwywiadu Polski
-zatrudnianie Misiewiczaz który upadlał polskich oficerów, którzy mieli mu salutować