Wpis z mikrobloga

  • 10
Czy @bodziodestruktor jest ruską onucą? Czy przekazuje Rosji informacje wojskowe albo jest ukrytym dywersantem? Czy jest opłaconym rosyjskim trollem?

Ja tylko zadaje pytania. Można, prawda?
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: a ty jesteś w stanie powiedzieć, ilu nie ma? Bo póki co wszelkie informacje o obcokrajowcach z Ukrainy pochodzą od wykopków albo ludzi na fb, nie ma żadnych oficjalnych informacji chociażby od służb granicznych. Po co siejecie zamęt, jeżeli nic nie wiadomo poza paroma anonimowymi screenshotami z jakichś rozmów, które każdy może spreparować, i panicznymi postami kilku wykopków.
  • Odpowiedz
  • 10
@bodziodestruktor nie wiem. Ale jeśli nie są obywatelami Ukrainy to nie mają obowiązku jej bronić. Jakoś nie było problemu do momentu pojawienia się osób o innym niż biały kolorze skóry. Jakoś nie pytasz czy któraś z kobiet nie jest Rosjanką albo Bialorusinka.

Problem z imigrantami, a raczej krzyk konfekacapów powstał gdy zaczęli się pojawiać ludzie o ciemniejszej karnacji. Hmmmmm
  • Odpowiedz
@Emes91:

Skrzydło wolnościowe Konfederacji, choć nie wolne od ludzi głupawych i niekompetentnych, to najbliższe, co mamy do ideologiilibertariańskiej na polskiej scenie politycznej. Pozostałe partie nie są nawet odrobinę blisko.


Po tym przestałem czytać xD
  • Odpowiedz
a ty jesteś w stanie powiedzieć, ilu nie ma?


@cutecatboy: Nie, dlatego o to pytam, a Ty już się zapluwasz o ruskich onucach, bo dobrze wiesz, że nikt tego nie kontroluje.

Swoją drogą, to też zabawne - na wykopie wystarczą strzępki informacji, żeby ludzie dorobili sobie narrację i traktowali pewne rzeczy jako pewnik, ale jak pojawiają się takie same strzępki świadczące o wpuszczaniu nie tylko uchodźców, to nagle trzeba mieć pełną
  • Odpowiedz