Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: nie mogę edytować, więc: rozpędziłem się - nie nazywałeś mnie ruską onucą ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i póki możesz przeczytać, bo ta wesz usuwa posty - sam widzisz, jak to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: nie domagam się dowodów na istnienie obcokrajowców jako takich, bo dowody na ich istnienie są - według oficjalnych danych rządowych na Ukrainie studiowało kilkadziesiąt tysięcy studentów z Afryki i Azji, którzy opłacili swoje studia i byli tam legalnie. Chodzi mi o dowód na to, że wśród tych uchodźców znajdują się migranci sprowadzeni przez Łukaszenkę. Czyli tacy, którzy nie mają jakichkolwiek ukraińskich papierów. Bo na to oficjalnych dowodów nigdzie nie
  • Odpowiedz
Chodzi mi o dowód na to, że wśród tych uchodźców znajdują się migranci sprowadzeni przez Łukaszenkę.


@cutecatboy: A gdzie ja to zasugerowałem? Pytam, jak jest kontrolowana ich tożsamość po polskiej stronie, bo widząc ich kolor skóry, brak znajomości języka ukraińskiego, chyba nikt nie będzie dyskutował z tym, że jest to jakaś grupa imigrantów - a ja chcę wiedzieć, czy ci, którzy przekraczają granicę polską są tymi legalnymi (np. studenci, o
  • Odpowiedz
Skrzydło wolnościowe Konfederacji, choć nie wolne od ludzi głupawych i niekompetentnych, to najbliższe, co mamy do ideologii libertariańskiej na polskiej scenie politycznej. Pozostałe partie nie są nawet odrobinę blisko.

Konfa to także jedyna sprtia, która aktywnie sprzeciwiała się robieniu interesów przez korporacje, oligarchów i państwa poprzez absurdalne polityki "sanitarne". O tym też nie zapomnę, choćby i dziesięć wojen wybuchło, a Korwin by wkleił linka aż do 20 newsów z Russia Today.


@
  • Odpowiedz
@bodziodestruktor: A jaki kolor skóry ma mieć te kilkadziesiąt tysięcy studentów z Nigerii, Maroko, Iranu i Indii? Póki co to na ich temat istnieją oficjalne statystyki, nielegalnych imigrantów nikt nie jest w stanie potwierdzić, bo nie ma żadnych danych na ich temat. I dopóki nie dowiemy się czegoś od SG albo Policji, którzy są odpowiedzialni za weryfikację tożsamości i pilnowanie porządku, to "sprawozdania" wykopków i anonimowe rozmowy na komunikatorach to
  • Odpowiedz
A jaki kolor skóry ma mieć te kilkadziesiąt tysięcy studentów z Nigerii, Maroko, Iranu i Indii?


@cutecatboy: Przecież nie zaprzeczam temu, że tam tacy są. Kolejny raz: jak jest weryfikowane, że granicę przekraczają tylko tacy, skoro w niedalekiej przeszłości, w niewielkiej odległości były zorganizowane grupy osób o podobnym kolorze skóry, ale ze studiowaniem nie mieli nic wspólnego?

Naprawdę nie widzisz tego, jak się miotasz? To wszystko można sprowadzić do jednego
  • Odpowiedz