Wpis z mikrobloga

Tak sie zastanawiam, jak sojusznicy chcą załatwić temat przekazania samolotów Ukraińcom, przecież putinek może to wykorzystać, jako udział NATO w wojnie na Ukrainie. Są tu jacyś eksperci od lotnictwa, czy zwykłe przemalowane maszyn wystarczy? A co z oznakowaniem części takiej maszyny? Druga sprawa ( to może plotka), że niby mieliby korzystać z lotnisk i baz w tych państwach, które przekażą swoje samoloty. Czy to nie jest pretekst do zaangazowania NATO w wojnę? Trochę mam obawy. Ktoś coś?

#wojna #ukraina #rosja #samoloty #lotnictwo #putin #ruskimir #geopolityka #pytanie #pytaniedoeksperta
s.....s - Tak sie zastanawiam, jak sojusznicy chcą załatwić temat przekazania samolot...

źródło: comment_1646117174luOMLbLHerp8TNJaJgqwSF.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ImNewHere to z tego ze caly swiat siedzi i dyga sie co putin uzna a co nie. Chcial to sobie kawalek ziemi ukrainskiej uznal ze nie jest ich. Niestety, kacapy nie boją się być agresorami i to jest ich przewaga
  • Odpowiedz
@Kanal0wiec: Nie o to mi chodzi, chodzi o stan faktycznym, poza tym, putin jeszcze nie prowadzi wojny totalnej na szeroką skalę, a z NATO już tak może być. Oczywiście czysto teoretycznie mowie.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szunis: Nie będzie żadnego korzystania z lotnisk w pl to fake news. Dostarczanie sprzętu to to samo co rosja robiła w wietnamie, korei i innych krajach.
  • Odpowiedz
Nie będzie żadnego korzystania z lotnisk w pl to fake news. Dostarczanie sprzętu to to samo co rosja robiła w wietnamie, korei i innych krajach


@houk: Ja to wiem, ale po zestrzeleniu maszyny, putinek zawsze może tam podrzucić jakieś spreparowane dowody na to, że to polscy piloci.
  • Odpowiedz