Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Ale to prawda, stan wyjątkowy stanem wyjątkowym, możemy nawet wpuścić milion, dwa miliony ludzi, ale błagam, jednak podstawowa weryfikacja powinna się odbywać, zresztą nie mogę tego pojąć, bo niedługo po roztopach Białoruś wypuści z obozów miliony imigrantów, i co wtedy zrobimy? nie dość, że ci ludzie to inna cywilizacja, to wśród nich co najmniej tysiąc ruskich agentów i spec jednostek, nie wiem czy chcemy w kraju doświadczyć masowych sabotaży.
@#!$%@?: Czekaj bo to nie do konca tak.
Kobiety, starcy dzieci kaleki itp - wjazd bez problemu
Obywatele ukrainy (faceci 16-60) i tak maja zakaz wyjazdu
Nieobywatele ukrainy kontrol i po temacie.

Tylko ze jest drugie dno:
rezolucja ONZ.
Na ukrainie jest wojna? Polska jest pierwszym bezpieczny krajem?
No to mamy troche zwiazane rece.
i nie nie pieprz mi tu o studentach xD


@Bodzias1844: Chcesz mi powiedzieć, że to nie studenci, tylko ludzie którzy zostali sprowadzeni do Białorusi, a następnie, pod osłoną wojny, przeszli z Białorusi na tereny kontrolowane przez Ukrainę i tam wmieszali się w ludzi i wsiedli do pociągów by przekroczyć granicę?

I to wszystko podczas wojny, gdzie musieliby przejść przez front?

Może Cię to zaskoczy, ale nie każdy czarny uchodźca z Afryki.
@#!$%@?: ale naprawde tak ciężko sobie wyobrazić, że wśród tych kilkuset tysięcy ludzi wejdzie grupka jakiś rosyjskich agentów? A co jakby dla zepsucia morale wysadzili bombę wśród tych tłumów na granicy? Tak bez sensu gadam, ale pamiętam kto rządzi w Polsce i nie wierzę, zę sasiny i reszta nie odwalą przy tej okazji czegoś źle.
Czy tylko ja mam na to uczulenie i mnie prześladuje ta wiecznie uciągnięta, przepełniona nienawiścią morda Grzegowa Downa? ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)