Wpis z mikrobloga

Ludzie ogarnijcie sie
Już widzę jak techniki z wybielania Niemiec z Hitlera zaczynają byś stosowane odnośnie Rosji. To zrozumcie, ze Putin to nie jest jedyna osoba decyzyjna w Rosji i nadal ma ogromne poparcie wśród zwykłych obywateli. I nie #!$%@? mi, że to wszystko przez manipulacje. Dużo ludzi pragnie wielkiej Rosji i takie są fakty. Doskonale znają nasz punkt widzenia na współczesny świat i historie i mimo tego go popiera.
Mój kolega ze studiów pochodzi z Moskwy i mowi, że wieszosc jego znajomych jest za Putinem, a to są ludzie z pogranicza klasy średniej/wyższej z dobrym wykszałceniem i pracą. Mówienie, ze Putin zły a pozostałe 100milionów rusków dobre tylko, że zastraszone jest po prostu smieszne
#ukraina #wojna
Pobierz LewCyzud - Ludzie ogarnijcie sie 
Już widzę jak techniki z wybielania Niemiec z Hitle...
źródło: comment_1646046060B35MRiZfd3n33beNwk3jvY.jpg
  • 2
Mój kolega ze studiów pochodzi z Moskwy i mowi, że wieszosc jego znajomych jest za Putinem


@LewCyzud:
To zapytaj kolegi dlaczego nie stara się by jego rosja była wielka, tylko głosuje na baranów którzy wkopują rosję coraz bardziej na dno. dlaczego pozwala by jego rosja była wykorzystywana prze oligarchów. No i najważniejsze zapytaj dlaczego jego rosja atakuje ukrainę.
Przecież oni wciąż wielbią lenina i stalina, to tak jakby niemcy stawiali pomniki