Wpis z mikrobloga

@ToTrocheBardziejSkomplikowane to nie ruskie onuce. To debile. W ogole zobacz ile ona ma lajków (ta pierwsza). I myślę, że to nie od ruskich trolli. Nawet na małym peju z mojej małej miejscowości też był ktoś kto narzeka na pomoc Ukraińcom pod wzgledem mieszkań, i też miał jakieś tam poparcie. Niektórzy ludzie nie mają serca i dbają tylko o czubek własnego nosa
  • Odpowiedz
My już tak mamy


@szynszyla2018: Mamy taki rząd. U nas socjal najwyższy w świecie. Ludzie pracują za 2500, od ust sobie odejmuja, żeby paczkę uchodźcom zrobić a potem widzą, że uchodźczyni dostaje 6000 zł zasiłków i darmowe mieszkanie. Nie ma co się ludziom dziwić. Pomaga się tyle ile się może ale nie żeby pomagający miał gorzej od uchodźcy.
  • Odpowiedz
@kodecss: ile jest takich samotnych matek wielodzietnych?
Są różne organizacje pomocowe, zasiłki. Większość tych kobiet ma rodziny.
A poza wdowami - te kobiety mają ojcow tych wielu dzieci.

Uchodzccy wojenni nie mają nic.
W ciągu kilku chwil zawaliło im się całe życie, te kobiety nie wiedzą czy zobaczą jeszxze mężów, a ich dzieci
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Masa osób pisze,że samotne matki z dziećmi nei mają gdzie mieszkać, a Ukraińcy dostaną. Trudno w to uwierzyć. No ale cóż, pis wyhodował socjalistyczne społeczeństwo xD
  • Odpowiedz
@agaja:
1. Powiedz mi gdzie ja napisałem, że uważam że to taka sama sytuacja
2. Mój wpis nie odnosi się tylko do tej nieszczęsnej "pato matki" z 4 dzieci ale też do innych osób w potrzebie. Ktoś np zbiera 30 tys na walkę z rakiem i nie może uzbierać, teraz te wichury co były niektórym zabrały cały dobytek itp.

Zresztą już nieważne, bo czego bym nie napisał to jestem ruskim
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD do dwóch tygodni Polacy zaczną wyzywac na Ukraińców. My już tak mamy xd


Raczej te samotne p0lki z dzieciaczkami. Przecież Ukraińcy nie chcieli wojny, tam matki z dziećmi uciekają przed wojną. Natomiast taka p0lka to ucieka i nie ma gdzie mieszkać tylko i wyłącznie na własne życzenie. Nikt p0lki nie zmuszał dawać klapciochy do cimcirimciowania. Matki ukraińskie niestety ktoś zmusił aby opuściły dom i kraj.
  • Odpowiedz
@kodecss: Kochany, Ty porównujesz te sytuacje i narzekasz, że uchidzxcy mają pomoc w swojej, a inni nie.

To niestety nasuwa skojarzenie wyłącznie z porównaniem.
  • Odpowiedz
@kodecss: Ile masz takich matek polek, które samotnie wychowują dzieci bo: a) zmarł mąż b) mąż okazał się być niezłym #!$%@?? Większość jest samotnymi matkami z czystej głupoty. Co gorsze jest ich w obecnych czasach na pęczki. Dlaczego samotna matka ma dostać mieszkanie, a młodzi odpowiedzialni ludzie mają na nie ciężko #!$%@?ć? Co do Ukraińców to oni uciekają przed śmiercią. To zupełnie inna sytuacja.
  • Odpowiedz
Ale jak matka polka samotnie wychowująca 4 dzieci sama się tuła po kraju, niema dla niej mieszkania socjalnego itp.

A Ukraińscy uchodźcy dostają z buta pokoje itp itd.


@kodecss: to nie jest mozliwe w Polsce.
-Zyjemy w kraju gdzie: nie da sie eksmitowac kobiety z dziecmi na bruk
- można sie wlamac do pustostanu i po 30 latach przejac go
  • Odpowiedz