Wpis z mikrobloga

A Ty jak tam polaczku?


@Komornickus: Jestem dumny z bycia Polaczkiem. Jestem dumny z tego że pomagamy Ukraińcom i wspieramy ich w walce o wolność i swoje podstawowe prawa czyli robimy to czego rosjanie z putinem na czele boją się najbardziej.
  • Odpowiedz
@robertx: @mattz_: tak, kilkadziesiąt tysięcy ukraińców mieszkających od kilku lat we Wrocławiu to uchodźcy. Ty też jesteś uchodźcą, bo uchodzisz za debila.
Rozumiem, żeby zrobić darmowe przejazdy dla uchodźców, ale nie #!$%@? dla wszystkich. Prosta weryfikacja. Przy przekraczaniu granicy jakas pieczątka/papier i tyle.
  • Odpowiedz
@Komornickus: Do niektórych co mieszkają przyjeżdża pewnie rodzina, trzeba ich odebrać z kimś się spotkać. To jest fajny gest i nic tak naprawdę nie kosztuję a że ciebie boli że przez jakiś czas nie będą musieli płacić to jest śmieszne.
  • Odpowiedz
Rosjanie przyszli na wykop. Wy tak na poważnie ?!? Chwilowa akcje dla narodu który w tej chwili pokazuje większe jaja niż sami macie, mieszacie z błotem w naszym kraju.

Proponuje wziąć rozbieg i #!$%@?*ć barana w ścianę na otrzeźwienie.
  • Odpowiedz
@Illuminati2137: ja #!$%@? ale masz nasrane xD obrońcie Polskę przed Ukraińcami na uczelniach i w pociągach xD bo cię Ukrainiec chlip chlip jakiś obraził. Miałem do czynienia z Ukraińcami i zawsze to były neutralne spotkania.
  • Odpowiedz
@mattz_: Widocznie miałeś do czynienia z tymi ludźmi przelotnie. Ja znam około 100 ukraińców i 90% to fałszywce, złodzieje, alkoholicy itd. Pomagać należy UCHODŹCOM, a nie ukraińcom siedzącym w Warszawie popijających browara i śmiejących się z tego, że Polak ma gorzej w swoim kraju od Ukraińca.
  • Odpowiedz
@Illuminati2137: #!$%@? mać, na pewno Ukraińcy się śmieją, że Polacy im pomagają w trudnych czasach. xD
Ty chłopie żyjesz w alternatywnej rzeczywistości. Albo jesteś jakimś trollem albo zwykłym idiotą.
  • Odpowiedz
@mattz_: Jak pomogłeś ukraińcowi co mieszka od 3 lat w Warszawie i ma tu swoją rodzinę? Co ty #!$%@?. POMAGAĆ UCHODŹCOM, a nie milionom ukraińców na stałe mieszkających w Polsce za samo to, że mają obcy paszport.
  • Odpowiedz
@Illuminati2137:

Ja znam około 100 ukraińców

Dwodów anegdotyczny vel dowód z IDZD. Pracuję i z polakami, i z ruskimi, i z ukraińcami, i z rumunami, i z niemcami, i z hindusami, i z amerykanami.
Kontakty liczonone w setkach. Wiesz kto jest z nich najbardziej łaszywy?
Troll z wykopu, którego jedyny kontakt ze światem to ten przez okno piwnicy.

Polak ma gorzej tylko jeśli jest głupi i nie daje sobie rady we
  • Odpowiedz