Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, jak muszą się im dupska palić tam na Kremlu, no chyba że są na Uralu to im tam trochę zimniej i bezpieczniej, ale #!$%@? zrobić sobie wojnę tak z dupy w 2022 roku, jeszcze w czas pandemii i igrzysk, #!$%@?ć wszechobecny pokój i skupić na sobie uwagę całego świata po czym co?

upadasz militarnie, wizerunkowo, ekonomicznie i społecznie na swój głupi kacapski ryj XDDDDDDDDDD
rubel rucha dno od spodu, ludzie zaczynają się #!$%@?ć, oligarchowie odcięci od miliardów zaczynają ostrzyć nóż

nikt nie miał gorszego planu militarnego niż Putin od czasu Wietnamu, albo i IIWŚ, co za kompromitacja
#rosja #wojna #ukraina
  • 22
@Wronski444: Ale warto wspomnieć że stalinowskie ZSRR wzbudziło grozę całego świata i odwaliło swoje podczas wojny światowej, trzymając nas wszystkich potem za ryj

I potem był to kolos na glinianych nogach i Putin zamiast zadbać o swój postsowieckikraj, nawet ich tam trzymając za mordę, to on się bawi w Stalinka, rozjebując wszystko na co pracowali jego poprzednicy XD i to jeszcze tak nieudolnie, doprowadzając swój kraj do ruiny
Umowy na przesył gazu z Polską zaraz wygasną, Ukraińcy zwiększają wydobycie swojego gazu, więc dwie główne drogi sprzedaży gazu do UE. Sprzedaż gazu to około 50% całego eksportu Rosji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sowiet_Kusy: dokładnie, forsy jak lodu na Antarktydzie, świetna pozycja do handlu i długoterminowych umów. To nie, lepiej to wszystko #!$%@?ć, bo 17 mln km kwadratowych w 2022 roku to mało i potrzebuje liebensraum od kraju, który nic mi de facto nie zrobił odkąd istnieje w obecnej formie. Powiem, że to uzasadniony atak i będzie w pyte.

My narzekamy na to, że w Polsce mamy debili w rządach. Ale to, co zrobił
@bez_szalu: tak, Swift nie jest po myśli firm zachodnich. Moja firma ma IT support i oddział w Rosji. Blokada SWIFT uniemożliwia pobieranie wynagrodzenia przez pracowników IT. Mnie to osobiście nie martwi, ale patrząc realnie to gdy sytuacja się unormuje to SWIFT zostanie odpuszczony najszybciej