Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hauhauhau: słucham skąd brać gaz i ropę żeby zaspokoić cały popyt. Pamiętaj że jak ruscy odetną gaz i ropę to i Niemcy zgłoszą popyt na surowiec, Francja Holandia itp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hauhauhau: orientowałeś się czy LNG zaspokoi popyt całej Europy? Bo ostatnio czytałem artykuł w którym katar mówił, że nie ma szans na pełne zaspokojenie popytu Polski a co dopiero Niemiec i sąsiadów. Po drugie ropa, dalej około 40% sprowadzamy od ruskich. Co się stanie z transportem jak zabraknie ropy do przerobu i najzwyczajniej paliwa na stacjach?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdrcftvgy: nawet jak braknie to #!$%@? w to, jakoś przeżyjemy, wytrzymamy kilka lat żeby udupić putina, imo to jest ważniejsze

@12lat25cm: tu nie chodzi o to czy ktoś nie będzie miał gazu w domu. Z tym są się obejść koza i komin przez ścianę itd. Gorzej jak zabraknie surowca ropy do przerobu i zabraknie najzwyczajniej paliwa na stacjach. Stanie transport itp dalej nie muszę tłumaczyć
@xdrcftvgy: nie wiem, podejrzewam że zostanie wprowadzona reglamentacja lub przydział celowy dla transportu publicznego i towarowego oraz służb. a orientowałeś się co się stanie z rosją, jeśli straci POŁOWĘ całego swojego budżetu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xdrcftvgy: nie wiem, podejrzewam że zostanie wprowadzona reglamentacja lub przydział celowy dla transportu publicznego i towarowego oraz służb. a orientowałeś się co się stanie z rosją, jeśli straci POŁOWĘ całego swojego budżetu?

@hauhauhau: to nie ulega wątpliwości śmierć ekonomiczna. Poczytam w wolnej chwili o tym bo nie zgłębiałem tematu a jest dość ciekawy, bo z jednej strony topimy okręt, który i nas może pociągnąć na dno. Niemcy są osrani bo
@xdrcftvgy: no odkąd zamknęli elektrownie jądrowe i ustawą uznali gazowe za ekologiczne, to owszem, sami sobie sznur zawiązali na szyi. niestety, światem rządzą pieniądze, a ludzie są przekupni. sprawdź gdzie pracuje na przykład były kanclerz niemiec schröder.