Wpis z mikrobloga

Oddałem swoje 3 mieszkania uchodźcom, przelałem dzisiaj kilkanaście tysięcy, a w tygodniu będę pracował na granicy i pomagał w czymś tam, jeszcze nie ma konkretnych informacji.

Wiem, że to brzydko się chwalić, ale jestem z siebie dumny.

#ukraina #rosja #wojna
  • 38
  • Odpowiedz
@studentskyyy: pięknie mirku, świetna robota! Olej te komentarzy piwniczaków, którzy 3 mieszkań ani żony nigdy nie będą mieli.

Ja przyjąłem 3 uchodźców i pomagam jak mogę. Myślę o wynajęciu dla kolejnych mieszkań, ale zobaczymy jakie realnie będą potrzeby. Docelowo może być 3 mln uchodźców, którzy realnie uciekają przed wojną. Kobiety i dzieci.
  • Odpowiedz
@co-to-ma-byc: liczę, że pomogą kraje UE i NATO. Z żoną przyjęliśmy 3 uchodźców i zgodziliśmy się, że nas poziom życia może zmaleć. Wyżywić 2 osoby, a wyżywić 5 to różnica. Ale to są ludzie, którzy potrzebują pomocy. Nie przekraczają granicy, by lepiej zarabiać czy mieć lepsze mieszkanie. Ale by żyć.

Jeżeli wojna się zakończy, a kraj nie zostanie całkowicie zniszczony to większość będzie chciała wrócić. Bo już teraz wiem o
  • Odpowiedz
@studentskyyy: ja oglądam seriale ale co 10-15min sprawdzam front na wypok i serce rośnie jak w #!$%@? kacap dostaje, jednocześnie się modlę o Ukrainę także mam poświęcenie niewiele mniejsze. Jak te #!$%@? przyjadą nie będę uciekał.
  • Odpowiedz
@studentskyyy: bardzo dobrze jest się chwalić takimi rzeczami! Może pociągnie to innych którzy mają możliwość by pomóc w podobny sposób! Gdyby ludzie się nie chwalili, że jakoś pomogło to pewnie mało kto by wiedział o różnych zbiórkach i innej pomocy.
  • Odpowiedz
@studentskyyy: dobrymi rzeczami warto się chwalić. Pokazujesz innym że trzeba działać, że jak masz możliwości to musisz pomóc. Ja od wczoraj na nogach ponad 18godz. Pakujemy paczki, wysyłamy transporty. Zjem tylko śniadanie z rodziną i jadę dalej pomagać.
  • Odpowiedz
Namawiam żonę, żeby zatrudniła się w agencji, zawsze kilka stówek będzie.


@mango2018: dopoki zona nie ma jeszcze tej roboty, to ja moge w ramach pomocy Ukrainie ja bzyknac za 300. Nie trzrba sie wtedy dzielic z agencjo i cala kasiora pojdzie na ubicie putina.
  • Odpowiedz