Wpis z mikrobloga

@NPC_358034: pisze jak agent rosyjski, tak jak ostatnio ten pajac z agrounia który zasiał panikę żeby Polacy wykupywali paliwo czy brali gotówkę z banku...

W takich sytuacjach widać kto jest po której stronie...
Wypowiedział się tak jakby Ukraina nie miała żadnych szans i powinna prosić wielką rosję o litość.


@NPC_358034: O czym ty chłopie mówisz? Jakim cudem wyciągnąłeś powyższe wnioski z tej prostej, kilkuwersowej wypowiedzi?

Bosak napisał, że państwa zachodnie chcą szybkiego upadku Ukrainy, by mogły ponownie prowadzić sobie rozmowy z Putinem (czyli wrócić do business as usual), a nie, że Ukraińcy chcą szybkiego upadku by rozmawiać z Putinem. Tezę barefoota stawiają zresztą rozmaici
@Wolfman91: być może przemawiają przeze mnie (i plusujących) uprzedzenia wobec Bosaka, więc postrzegam jego wypowiedzi surowiej, niż na to zasługują.

Bosak napisał, że państwa zachodnie chcą szybkiego upadku Ukrainy, by mogły ponownie prowadzić sobie rozmowy z Putinem (czyli wrócić do business as usual), a nie, że Ukraińcy chcą szybkiego upadku by rozmawiać z Putinem. Tezę barefoota stawiają zresztą rozmaici eksperci, np. ze Strategy and Future.


Jakoś mnie nie przekonuje ta koncepcja.
być może przemawiają przeze mnie (i plusujących) uprzedzenia wobec Bosaka, więc postrzegam jego wypowiedzi surowiej, niż na to zasługują.


@NPC_358034: zdecydowanie tak jest. Szkoda tylko, że żądzą tutaj emocje, bo generalnie wpis ma 900+ mimo zupełnego niezrozumienia wypowiedzi autora, przez co ludzie nadal będą umacniać się w swoich światopoglądowych bańkach.

Zresztą, to pokazuje, jak szkodliwe potrafią być media społecznościowe i jak głupiejemy w erze nagłówków czy pasków wyświetlanych w audycjach telewizyjnych.
@NPC_358034: nie ma sprawy.

Choć uważam, że powinieneś usunąć wpis, bo trochę wpada on pod manipulacje - mimo, że w sumie poza oburzeniem nie wyrokujesz co miał na myśli (robisz to dopiero w komentarzu), to lud całą resztę na podstawie oburzenia (będącego de facto sugestią) sobie niestety dopowiada i tworzy się negatywny, nieprawdziwy obraz tego, co napisał autor tweeta.

To jest trochę tak, jak z rozmaitymi znaleziskami na wykopie. Wejdzie z