Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NPC_358034: od dzis to wykopki powinny szkalowac nie tylko tego ziomeczka,jeszcze szatanowa sztura i ostaszowska i cale to gowno ktore jak arabusy staly u granicy to o malo sie nie zesrali, a teraz o nich cicho, mam pewne podejżenia kto ich oplaca/oplacal

Tu osobisty wpis Panie Sthur lubiałem Pana od dzis jst Pan dla mnie równy z tym ministerem sprawiedliwości czyli "0"
@FotDK: Ja #!$%@?, a kazdy wpis Bosaka albo Korwina to jakiś #!$%@? wierz żeby to interpretować i próbować zrozumieć? Jak niedoprecyzował, to dostał #!$%@? bo brzmiało to zwyczajnie źle. Edytowany wpis już ma więcej sensu i ma inny wydźwięk.
@prnppp: no to jak należało to zinterpretować? Wypowiedział się tak jakby Ukraina nie miała żadnych szans i powinna prosić wielką rosję o litość. Rzeczywistość zweryfikowała to dość wymownie a użytkownicy twittera zweryfikowali Bosaka to się cofa okrakiem.

Trochę to dziwne że osoba która tak celebruje Powstanie Warszawskie jako pokaz patriotyzmu nagle opowiedziała się za kapitulacją w przypadku Ukrainy.

Nawet Morawiecki z długopisem mają więcej rigczu.
@prnppp: jak chcesz krytykować cudzą edukację to zadbaj, by to robiąc, nie brzmieć jak seba jeśli chcesz, by ktokolwiek to brał na poważnie.

I tak, grzeczne siadanie do negocjacji gdy Rosja zabija cywilów interpretuję jako nawoływanie do kapitulacji. Bo jest tylko jedno sprawiedliwe zakończenie i jest nim natychmiastowe, bezwarunkowe wycofanie się wszystkich rosjan z terenu Ukrainy. A nie jakieś #!$%@? o negocjacjach, jedyne co można negocjować to wysokość reparacji za szkody
@NPC_358034: Przecież powiedzą później, że UE / NATO pomogło cokolwiek dzięki ich NACISKOM xDDDDD a gdyby nie oni to by nic nie zrobili ale obsrali się nacisków potężnego BOSAKA