Wpis z mikrobloga

@ninjav9max: @khaes: z jednej strony trochę mnie śmieszyła zawsze ta wielka przyjaźń niby polsko węgierska ale sam mam znajomych z Węgier i są spoko. To polityka Orbana, na Węgrzech na wsiach i miasteczkach jest niewiele mniejsza ciemnota niż w Rosji i on na tym buduje kapitał. Mam nadzieję, że w tym roku upadnie i sobie głupi ryj rozwali
@Olbor: Mnie śmieszy idea przyjaźni między narodami generalnie. Fajnie, jak jest traktowana jako ciekawostka. Fakt, z Węgrami historycznie przez większość czasu naprawdę miło się nam układało. Ale narody to nie monolity. Każdy ma dobrych ludzi i każdy ma szuje. Ale to meme, więc można uogólniać ;)
@khaes: dokładnie a rola kraju jest układanie sojuszy w aktualnej sytuacji politycznej a nie bo coś było 100 lat temu. Tylko niezmiennie Rosja nam jest mniej lub bardziej wroga xd
@khaes Jakoś zawsze ta sztama z Węgrami wydawała mi się sztuczna, znałem kiedyś kilku Węgrów i nie mieliśmy jakoś specjalnie dobrych relacji. O wiele lepiej dogadywałem się właśnie z Ukraińcami, podobna mentalność.

A najlepsi to byli i tak Filipińczycy ( ͡º ͜ʖ͡º)