Wpis z mikrobloga

@Disegno Ja sam nie wiem, z jednej bym został bronić kraj a z drugiej ochronił bym rodzinę i dał nogę wszystko zależy od sytuacji. Jest tak jak niektórzy piszą że chodzi o morale a Ukraina i jej prezydent wiedzą jak to robić i gdybym widział że mój prezydent, ludzie którzy mają władze w kraju jak i osoby znane, nie uciekają i walczą ramię w ramię z zwykłym szarakiem jest naprawdę pokrzepiające.
@Disegno: Jak sam widzisz oni mają kogoś na górze za kogo można walczyć. Sorki ale nie ma szans, żebym się bił za dude czy morawieckiego. Prędzej bym poszedł bronić Warszawy z Trzaskowskim.
@Disegno: Ależ mnie śmieszy ten wysyp "zmian zdania w ciągu ostatnich dwóch dni". Teraz nagle wszyscy by walczyli jak lwy i strzelali do kacapów. :D Spokojnie, wojna się skończy, od tyłka odejdzie, emocje przestaną targać i wszyscy wrócą do stanu pierwotnego. Z bezpiecznej Polski fajnie się wyobraża różne rzeczy, ale życie to nie film wojenny i większość ludzi będzie kombinowała jak by tu wywieźć rodzinę a siebie razem z nią. Teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Disegno: jakby Rosja zaczęła od likwidacji naszej "klasy politycznej" to walki w Polsce trwałyby do ostatniego żywego ruskiego na polskiej ziemi.
Wy też zawsze myśleliście, że w razie wojny byście bez wahania spieprzali za granicę, ale jak patrzycie na Ukraińców oraz gigachada Zelenskiego i ich postawę to już nie jesteście tacy pewni?


@Disegno: ja oszukałem system i wyjechałem za granicę wcześniej - od Ukrainy dzielą mnie jeszcze całe Niemcy i Polska ( ͡º ͜ʖ͡º)