Wpis z mikrobloga

@Disegno: to jak mi Ukraina zaimponowała przechodzi pojęcie, nie spodziewałem się tak twardej postawy i tak.. chciałbym mieć w takiej sytuacji tyle odwagi co oni
  • Odpowiedz
@Disegno: Od początku mówiłem, że bym został, ale jak czytam takie komentarze jak Twój których jest co raz więcej to mi trochę serce rośnie, że duch w narodzie jednak gdzieś tam w serduszkach dalej się pali.
  • Odpowiedz
@Disegno: myślę, że większość z nas poszła by na wojne jakbyśmy zobaczyli ze ruskie bombardują naszych przyjaciól, bliskich, domy rodzinne, to każdy by chwycił za broń by chcieć im dokopać ;)
  • Odpowiedz
@Disegno: W ostatnich 2 dniach zmieniłem zdanie. Myślałem, że bym wyjechał, tak po prostu. Ale dziś patrzę sobie na to, że są rzeczy ważne i ważniejsze, i jak takie skur**ny napadają, nie można być biernym. To znaczy można, ale jak już tu jesteś, granica jest zamknięta, to bierzesz kałacha i myślisz jak możesz pomóc.
  • Odpowiedz
@Disegno: od lat pracuje z Bośniakami i znam ich opowieści ( pomijam tu muzułmańskich Bośniaków z prowincji którzy uciekali jak szczury i do samego końca nie wierzyli w wybuch wojny na bałkanach) jak to uciekali na Chorwację i wracali po kiilku dniach na front walczyć.. sumienie i myśl że rodacy walczą o swoje ziemię nie pozwolił im bezczynnie patrzeć na to co się dzieje.. 90 procent wracało walczyć i kierowało
  • Odpowiedz