Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 864
Nie mogę po prostu uwierzyć że Nasi wielcy celebryci typu Majeczka Ostaszewka, Basiunia Szatan, Maciuś Stuhr nie lecą i nie pomagają.

Na granicy z Białorusia biegali z torbami i pomagali bandytom atakującym Naszych żołnierzy, a tu nie rusza d--y gdy wybuchła wojna.

HA TFU NA NICH

#ukraina #rosja #wojna
dudi-dudi - Nie mogę po prostu uwierzyć że Nasi wielcy celebryci typu Majeczka Ostasz...

źródło: comment_1645867029EiIEjeQQF3frtXUVkCNrEK.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dudi-dudi: Wydaje mi się że gdyby nie ogólnokrajowa jednomyślność Stuhr by solidaryzował się z Ukrainą w jak najbardziej widoczny sposób. Jednak zdaje mi się że Maciej na tyle gardzi "typowym polaczkiem" że bycie częścią jakiejkolwiek jedności w narodzie bardzo go uwiera
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: nie jestem w stanie wytrzymac p---------a Stuhra, ale trzeba przyznać że on (a raczej jego żona) przyjmował uchodźców w swoim domu zanim to było modne
  • Odpowiedz
@dudi-dudi: PRZECIEŻ POMAGAJĄ TY ŻAŁOSNY TCHÓRZU. Oni już zrobili więcej niż ty przez całe swoje nędzne, nieudolne życie zrobisz, ale i tak przychodzisz tutaj i kłamiesz na ich temat, bo jesteś nawet zbyt leniwy, żeby sprawdzić co robią, ale to ich oskarżasz o nie robienie niczego???

Barbara Kurdej-Szatan organizuje pomoc Ukraińcom, a ty co robisz nieudaczniku?
srogie_ciasteczko - @dudi-dudi: PRZECIEŻ POMAGAJĄ TY ŻAŁOSNY TCHÓRZU. Oni już zrobili...

źródło: comment_1645930306L4G3kH6zqO1HJuutThhPrm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz