Wpis z mikrobloga

Mnie się wydaje, że co prawda walczy armia ukraińska, ale że jest to dowodzone z Pentagonu po cichu.
#ukraina #rosja #wojna
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xiv7: nawet jesli to USA 'dowodzi' to tylko lepiej dla jednych i długich. Ukraina ma informacje od najlepszych specjaliatow na świecie, satelity, drony, mnostwo tankowcow na naszym niebie i rumuńskim, a USA jest w stanie zdobyć doswiadczenie wojenne dla swoich ludzi nie bedac bezposrednio zaangazowanym.
  • Odpowiedz
@xiv7 też mi się wydaje, te info żeby zaatakować lotnisko w Rosji że nikt tego nie pilnuje wyślą samoloty rozwala coś i wrócą bezpiecznie do bazy
  • Odpowiedz
@telormino nie zmienia to faktu, że na froncie pod ostrzałem są Ukraińcy, oni przelewają krew i dzielnie znoszą horror wojny w swoim kraju. Pomoc od każdego państwa zachodu im się po prostu należy, bo walczą za wolność swoją i naszą. Jestem pełen podziwu dla nich, szacun w c--j.
  • Odpowiedz
@xiv7: Niby to tylko domysły, ale to już bardziej niż pewne, ze USA mocno tam działa i pomaga i bardzo dobrze. Wciąż jest tylko obawa, ze Putinowi o--------i jeszcze bardziej (o ile się da) i wojna to się dopiero zacznie.
  • Odpowiedz