Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze ?
Najgorsze jest to, że wy przeglądacie twiterka, serwisy informacyjne, i traktujecie to jako kolejną pożywkę dla waszego życia, a ludzie tam przeżywają najgorszy horror.
Dla ludzi, którzy mają z tego 'beczke' albo tworzą memy życzę wam tego żebyście nigdy tego nie doświadczyli (chociaż może wtedy uświadomilibyście sobie jak cenne jest życie, a nie plusiki na wykopie)
Jesteście mądrzy zza komputera, ale jakbyście musieli chować się do schronów nie byłoby wam tak do śmiechu.
#wojna #ukraina #rosja
  • 19
Jesteście mądrzy zza komputera, ale jakbyście musieli chować się do schronów nie byłoby wam tak do śmiechu.


@LajwstrimTM: Ja #!$%@?, kolejny.

No #!$%@? wiadomo, nikt tu nie zgrywa bohatera, poza kilkoma debilami i nikt nie traktuje tego jak przedstawienia w cyrku.
Oczywiście, że byśmy się osrali, jakby to było na naszym podwórku, ale wiesz co #!$%@?? Nie jest.

Więc siedzimy i oglądamy, bo nas to interesuje, a nie #!$%@? dla zabawy
@LajwstrimTM: Memy to też forma odreagowania. Ja mam kumpli na Ukrainie. W Charkowie i okolicach Kijowa. Martwię się w opór. Wysłałem hajsy i staram się być w stałym kontakcie, ale to nie znaczy że mam być śmiertelnie poważny. Przesadzasz.
traktujecie to jako kolejną pożywkę dla waszego życia


@LajwstrimTM: traktujemy to jako pełne niepokoju obserwowanie rozwoju tragicznej i niebezpiecznej dla wielu bliskich nam ludzi i ich rodzin katastrofy. Wstrzymałbym się z takimi przemyśleniami rodem z opisu na gadu-gadu.

Wiecie co jest najgorsze ?

Zdaje się, że najgorsze nadal jest przerażenie, cierpienie i śmierć niewinnych osób biorących bez swojej woli udział w tym konflikcie, ale co ja tam wiem
@AntemuralePrzegrywitatis: Nie chodzi mi o ludzi, kotrzy sledza informacje.
Chcialem poruszyc temat jakim jest kręcenie aferki, jakby to była kolejna gala fame mma.
Ludzie, którzy nie znają się na strategii wypowiadają się na wykopie jakby byli generałami.
Dopiero co skończyli mecz w cs go, a wypowaidają się i powielają fake newsy.
@mango2018: Totalnie nie zrozumiałeś co mialem do przekazania.
Nie chodzi mi o śledzenie informacji, bo sam to robię, ale o nakręcanie nie potrzebnej paniki.
Ludzie siedzą każdy lot z flightradara wysyłaja na mikro, potem wysyłają jakieś fake newsy z twitera.
Wiem, że sytuacja jest poważna, ale nie dajcie się ponieść emocją.
Chcialem poruszyc temat jakim jest kręcenie aferki, jakby to była kolejna gala fame mma.


@LajwstrimTM: Siędzę tu dziś prawie cały dzień, i tacy ludzie to jakieś pojedyncze osobniki, 99% wykopków nie traktuje tego jak kolejna rozrywka.

ale o nakręcanie nie potrzebnej paniki.

Tu masz rację, sporo osób za dużo sobie nawkręcało, wpadło w panikę, jakby za 5 minut mieli im dom zbombardować

ale nie dajcie się ponieść emocją.

Szkoda, że nie