Wpis z mikrobloga

@M_xxx: gdyby ludzie byli dla siebie bardziej otwarci i potrafili się dogadać bez pośrednictwa elit to nie byłoby całej tej sytuacji, bo normalni ludzie nawet jak się pokłócą, to wieczorem mogą się już pogodzić i walnąć wspólnie browarka, a nie mordować sobie rodziny
@MilionoweMultikonto: To jest tak że gdybym ja był żołnierzem i by mi kazano napaść na dajmy na to Czechów i do nich strzelać, to bym powiedział w dupie was mam, nie będę do nich strzelał. I to nie metafora, tylko serio.
Pewnie gdyby nie było możliwości wymigania się od przymusu to bym zrobił co by mi kazali. Ale gdyby wszyscy myśleli tak jak ja to nie byłoby opcji żeby na żołnierzach
Po prostu była by odmowa gdyby odpowiedni procent ludzi myślał tak lewicowo jak ja.


@M_xxx: może na początek uświadom sobie że wszyscy myślą tak jak Ty ale znaleźli się w innej sytuacji niż Ty...

I to nie jest żadne "lewicowe" myślenie, tylko normalny ludzki instynkt przetrwania, a terminy lewica i prawica zostały wymyślone tylko do dzielenia ludzi, więc jak już chcesz przekazać jakąś informację to błagam, używaj bardziej precyzyjnych pojęć (
może na początek uświadom sobie że wszyscy myślą tak jak Ty


@MilionoweMultikonto: Uświadom sobie że jesteś młodym kucem i masz nasrane we łbie i bladego pojęcia nie masz o czym mówisz.

Zamknij mordę i mnie nie #!$%@? bo cię #!$%@?ę za te kucyzmy-szymonizmy.