Wpis z mikrobloga

Prezydent Chin widząc jak "potężna" Rosja nie daje rady Ukrainie.


@cinu4: Już to raz pisałem, pamiętaj proszę że obecnie Ruskie atakują na ćwierć gwizdka, jak nie mniej. Pomimo swojego #!$%@? nadal nie atakują punktów cywilnych, omijają skupiska mieszkalne, bloki, domy. Nie ma nalotów zmasowanych, ostrzału artylerii. Gdzieś tam w tym całym swoim #!$%@? zachowują ...dystans i twarz.

Obawiam się że w konflikcie totalnym, Kijów już by nie istniał :/
#!$%@? szpitali i przedszkoli zapomnieli omijać


@zteekone: traktuj takie newsy z dystansem, w Syrii też były newsy jak to Rosjanie szpitale ostrzelali ale przy okazji okazało się że agenci CIA ginęli. Takie informacje dobrze działają na opinię publiczną dlatego są na wojnach najczęściej fejkami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinu4: potocznie niepoprawnie zwany z angielska prezydentem, co nie oddaje oryginalnego znaczenia urzędu. Słowo prezydent to po chińsku zongtong
Nie ma nalotów zmasowanych, ostrzału artylerii. Gdzieś tam w tym całym swoim #!$%@? zachowują ...dystans i twarz.


@niewiempoco: Mi to wygląda bardziej na to że chcieli sprawę załatwić szybko żeby zachód nie zdążył zareagować a nie na jakieś działanie na pół gwizdka. Bombardowania swoje trwają i bardzo źle wyglądają PRowo. Do tego Ukraińcy nie walczą tworząc zwarty front ale regularna armia robi im wojnę partyzancką co utrudnia bombardowania/ostrzał.

Zresztą gdyby serio
Już to raz pisałem, pamiętaj proszę że obecnie Ruskie atakują na ćwierć gwizdka, jak nie mniej. Pomimo swojego #!$%@? nadal nie atakują punktów cywilnych, omijają skupiska mieszkalne, bloki, domy. Nie ma nalotów zmasowanych, ostrzału artylerii. Gdzieś tam w tym całym swoim #!$%@? zachowują ...dystans i twarz.

Obawiam się że w konflikcie totalnym, Kijów już by nie istniał :/


@niewiempoco: To widać jak cywila mijali co stał na środku drogi.
Ale może