Wpis z mikrobloga

Kuuuhwaaa to tylko Węgry zostały. Ja #!$%@? a myślałem że z żabojadami będzie problem. Jeśli nie przejdzie to z winy Węgier to wszyscy będą na nich pluli prawie tak samo jak na onuców (°°
  • Odpowiedz
@Rainor:

Kuuuhwaaa to tylko Węgry zostały. Ja #!$%@? a myślałem że z żabojadami będzie problem. Jeśli nie przejdzie to z winy Węgier to wszyscy będą na nich pluli prawie tak samo jak na onuców (°°


Wszyscy poza Pylzką, bo to nasz sojusznik w walce ze złowrogą UE.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@delvian: wszystkie te akcje z SWIFT, systemami obrony dla Ukrainy i lekarzami których Rosja zbiera nie brzmią razem obiecująco. Jakby nagle się wszyscy obudzili
  • Odpowiedz
@s3mpaaj: myślę, że może chodzić o to, że to miecz obosieczny. Możliwe, że Rosja odetnie kurek z gazem (wykluczenie Rosji z systemu SWIFT spowoduje, że Rosja nie dostanie kasy). Druga kwestia, tak myślę, to to, co Putin ustalił z Chinami. Jak widać, Chiny po cichu wspierają Rosję; możliwe, że Chiny pomogą Rosji na wypadek odcięcia jej od SWIFTu.
  • Odpowiedz
Kuuuhwaaa to tylko Węgry zostały. Ja #!$%@? a myślałem że z żabojadami będzie problem. Jeśli nie przejdzie to z winy Węgier to wszyscy będą na nich pluli prawie tak samo jak na onuców


@Rainor: Przecież SWIFT czyli Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication to międzynarodowa spółdzielnia bankowa i Węgry jako takie gówno mają do gadania ¯\_(ツ)_/¯ Najwięksi gracze typu USA, Niemcy mogą tam jakoś naciskać, ale Węgry to tylko cmoknąć
  • Odpowiedz