Wpis z mikrobloga

Ostatnio jakieś prawackie łby płakały że Julki klękały dla murzyna z USA, a nie protestują w sprawie Ukrainy. No to jak widać już wczoraj w nocy razemkowe juleczki i oskarki poszły pod ruską ambasadę, z tego co wiem dzisiaj zapowiadane są kolejne protesty. Wiem, wiem, zaraz się dowiem że malowanie kredą i inne takie.

Co w tym czasie zrobiły wykopowe przegrańce? To co zwykle - waliły konia do anime, umyły dupe albo i nie, jarały się ruskimi przydupasami z konfederacji i sprawiały zawód swoim matkom.

Mela wam na ryj. Gardzę.

#bekazprawakow #neuropa #ukraina
Kozajsza - Ostatnio jakieś prawackie łby płakały że Julki klękały dla murzyna z USA, ...

źródło: comment_1645691193ZDo1wfoQPql6FSowfFnKFj.jpg

Pobierz
  • 27
@Kozajsza: #4konserwy od zawsze boli piździsko o to, że lewaki zawsze wykazują się odwagą, zaangażowaniem i są konsekwentni w kwestii poglądy - czyny. Dlatego zmyślają takie urojenia jak ten przegryw i ludzki odrzut @maly_Janek. Inne ścierwa plusuja to, bo wiadomo - fakty są lewackie, prawica łyka tylko fejki.
Lewica zawsze demonstruje swoje poglądy i staje po stronie swoich przekonań (marsze równości, strajki kobiet etc.). Prawactwo jedyne co potrafi to przeklejać
@Kozajsza: I co dadzą te protesty XD w tej ambasadzie pewnie mają ubaw po pachy z takich julek albo pajaców jak ty. Pewnie pare miesięcy temu płakałeś ,że nie chcemy wpuszczać migrantow z granicy z Białorusią… Pluje ci w ryj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: #4konserwy od zawsze boli piździsko o to, że lewaki zawsze wykazują się odwagą, zaangażowaniem i są konsekwentni w kwestii poglądy - czyny. Dlatego zmyślają takie urojenia jak ten przegryw i ludzki odrzut @maly_Janek. Inne ścierwa plusuja to, bo wiadomo - fakty są lewackie, prawica łyka tylko fejki.

Lewica zawsze demonstruje swoje poglądy i staje po stronie swoich przekonań (marsze równości, strajki kobiet etc.). Prawactwo jedyne co potrafi to przeklejać