Wpis z mikrobloga

@Duszqable: Kolego moje urojenia to najwyższe PKB w UE, ogromne tempo wzrostu skumulowanego, wzrost ogólnego bogactwa mimo epokowego wydarzenia ( pandemia) które dotychczas nie miało miejsce. Wzrost zadowolenia, poczucia bezpieczeństwa itd itd.

Zapraszam na https://ec.europa.eu/eurostat albo na www.gus.pl ale wystarczy wyjąc głowę ze swojej dupy żeby zobaczyć coraz więcej migrantow którzy napływają do naszego kraju z powodu korzystnych ekonomiczno politycznych warunków, nowiutkich aut na drogach, ba samych dróg, rozwój polityk społecznych,
@Braand: Pod koniec 2011 roku placówki opieki nad dziećmi do lat 3 dysponowały łącznie 42,3 tys. miejsc, a w 2015 roku miejsc tych było 84 tys.

Według najbardziej aktualnych danych z rządowej witryny Otwarte Dane (stan na 9 września 2021) obecnie działa 5 241 żłobków i klubów dziecięcych. Placówki te zapewniają 196,2 tys. miejsc.

Czyli wzrost o ponad 100 000 miejsc w 6 lat xDDDDD W kwestii twojej Mongolii jakoby nie
@rachuneksumienia:

najwyższe PKB w UE


zgniłem xD

Ty serio patrzysz tylko na cyferki bez zrozumienia skąd się biorą i co za sobą kryją
Popatrz jeszcze na rozmiar gospodarek zachodnich
1% PKB Niemiec to o wiecej niz 2% PKB Polski
Cyfry podałem z dupy dla prostego przykładu

wzrost ogólnego bogactwa mimo epokowego wydarzenia


tak, srednio tak, a w praktyce to wzrosy nierówności społecznych, bo ludzie zarabiający najmniej mogą kupić jeszcze mniej, a