Wpis z mikrobloga

Skoro niektórzy wykorzystują sytuację, aby wstawiać pompatyczne, ale dość puste wpisy, robiące z takich jednostek jak Miller czy Kwaśniewski bohaterów, to też sobie pozwolę.

Szacunek - na serio - dla Dudy i Nausėdy za to, że polecieli do Kijowa, kiedy jest już naprawdę gorąco. Andrzej zachował się jak należy.

Teraz możecie mnie wyzywać od pisowców ¯\_(ツ)_/¯

#ukraina #rosja #wojna
TywinLannister - Skoro niektórzy wykorzystują sytuację, aby wstawiać pompatyczne, ale...

źródło: comment_1645659604fQzLqaVeu8aEh7ihWpuNVJ.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
Andrzej Duda już od dłuższego czasu gra do innej bramki, niż PiS. Obecnie czyni starania żeby Biden przestał traktować go jak powietrze. W dłuższej perspektywie prawdopodobnie liczy na posadę w NATO po prezydenturze. Facet nie ma jeszcze nawet 50 lat, to nie czas na emeryturę, a w PL mógłby zostać co najwyżej podnóżkiem Kaczyńskiego, w UE też jest spalony.
  • Odpowiedz
tywin lannister słynny lewak z odchyleniami pisowskimi, neuropa go nienawidzi xD


@czehoo: witam - tak to ja.

Zostać znienawidzonym przez Neuropę jest wyjątkowo łatwo. Wystarczy raptem kilka wpisów niezgodnych z agendą obowiązującą na discordzie. Nie jest więc to jakieś moje PoPiSowe osiągnięcie ( ͡°
  • Odpowiedz
Druga kadencja Dudy budzi mniejszy niesmak niż pierwsza

@Tywin_Lannister: Patrząc na to jak pierwsza wyglądała, to nie jest jakiś wielki wyczyn.

Trochę tak jakbyś się teraz chwalił wzrostem PKB rok do roku, pomijając, że w roku ubiegłym połowa gospodarki była zablokowana lockdownami.
  • Odpowiedz
w PL mógłby zostać co najwyżej podnóżkiem Kaczyńskiego


@Disegno: Myślę, że przesadzasz. Spokojnie mógłby zostać felietonistą w Gazecie Polskiej lub wykładowcą na Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.
  • Odpowiedz