Wpis z mikrobloga

Rafalala przegrała sprawe bo chciała ją przegrać sama na snapie z 2k17 powiedziała że obiecała tej dziewczynie że tego nie upubliczni bo ta dziewczyna nie chce aby podawać jej dane itp prawdopodobnie ta laska imprezowała z nimi naćpała się lub #!$%@?ła w trupa chłopy ją wykorzystali a ona pewnie nie chciała tej sprawy ciągnąć bo pewnie wstyd przed rodzicami,znajomymi etc. i dała sobie spokój bynajmniej to wynika z słów rafalali

a co do tych filmików polaka to chłop pokazuje jakiś filmik gdzie tańczy do despacito i udaje że laske wykorzystuje tylko że ten filmik nie pokrywa się z oskarżeniami rafalali o jakimś przywiązaniu i ciągnięciu za suty itd po za tym sam nitro powiedział że na tym filmiku było grubo i że nie powie co było na filmiku bo nie chce nikogo pomawiać, a to co wstawił polak takie grube nie jest więc niech polak pokaże właściwy filmik ten który był poruszany przez nitra i malczyńskiego
#famemma
  • 7
@Cz0rnyz: rafalala na filmiku nazywa Polaka śmieciem i debilem a później mówi policjantowi że Polak go nazwał śmieciem i debilem i ma to jak nagrane...
Malo wiarygodne źródło informacji.
@Cz0rnyz: wiele mlodych dziewczyn tuszuje takie zajscia :( sam znam 2 ktore mi opowiadaly ze w mlodosci zostaly wykorzystane i o jeszcze jednej kolezance kolegi slyszalem, ze podali jej na imprezie tabletke gwaltu, zgwalcili i nie wiem kiedy ona to zglosila ale chyba za pozno by mozna bylo zebrac jakies dna i dojsc do tego kto to...
@Cz0rnyz: bardzo wstydliwy, sam nie wiem czy bedac dzieciakiem bylbym w stanie powiedziec ze np ktos mnie zgwalcil. Mozliwe napietnowanie w szkole potem, przeprowadzka do innej szkoly a jak male miasto to w innej juz tez by wiedzieli. No kiedys moglo byc #!$%@?, teraz dzieciaki jeszcze bardziej #!$%@? i wyuzdane sa ale z drugiej strony wieksza swiadomosc i to nie ofiare by dreczyli a oprawcr (przynajmniej taka mam nadzieje).