Wpis z mikrobloga

Tak, wiem że późno
Tak, wiem że RTX 3080 nie jest rozdzielony na 8/12 GB
Tak, wiem że trzeba posortować zakresy cenowe

Wrócimy silniejsi i zorganizowani ( ͡ ͜ʖ ͡)

Link do wykresów:
https://imgur.com/a/2PnPMfK
Link do arkusza w wersji online:
shorturl.at/hitGX
Link do FAQ:
shorturl.at/itE78

#gpuacl #pcmasterrace #komputery #kartygraficzne #nvidia #amd
Pobierz bibr - Tak, wiem że późno
Tak, wiem że RTX 3080 nie jest rozdzielony na 8/12 GB
Tak...
źródło: comment_16456456543lctvd3IBcPkHwJqFGYWfb.jpg
  • 48
wie ktoś czemu 6800 xt jest droższe od zwykłej wersji? Jakby ktoś widział promkę na jakąś z tych kart niech da znać
@bibr: Tendencja cen kart graficznych jest spadkowa, mocno spadkowa.
Spadek kursów walut, ostatnie dni to kolejne spadki m.in. w związku z działaniami Rosji.
Podrożenie cen energii powoduje nawet wyprzedaż w mocnych przecenach specjalistycznych kart AMD tzw. "koparek".
Nvidia i producenci zwiększyli moce produkcyjne by sprostać wymaganiom rynku co też powoduje spadek cen.

Oczywiście nikt nie ma szklanej kuli ale... HOLD THE LINE! ;) Wstrzymajcie się z zakupem, aż ceny nie spadną
Pobierz Pawci0o - @bibr: Tendencja cen kart graficznych jest spadkowa, mocno spadkowa.
Spade...
źródło: comment_1645665985tGG99hjPlNAR40gpGArchy.jpg
@keton22 tak
10/12. Pomyliło mi się
@cacyyy ceny biorę z aukcji z allegro. Zarówno karty używane i nowe. Unikam tylko kart uszkodzonych i "OEM".
@tomszczyk na ten moment najtańsze sztuki na allegro zaczynają się od 2600 zł. Jest parę sztuk jeszcze tańszych na allegro lokalnie. Niestety nie jestem w stanie ich wliczać do zestawienia
@wtf_1 tak się po prostu to ułożyło. Bardzo mało osób kupuje rx 6800 na allegro

Może na niedzielę
Spadek kursów walut, .... w związku z działaniami Rosji.


@Pawci0o: Tak, takiej waluty jak PLN, dolar rekordowo drogi, w 95 percentylu 52 tygodniowego okienka i rośnie. Do tego będzie załamanie na giełdzie.