Wpis z mikrobloga

Jakich producentów baterii łazienkowych polecacie?

Szukam złotej armatury, myślałem nad Grohe, ale nie dość, że drogie (na to byłem gotowy) to dostępność nawet do 20 tygodni (na to już nie). Zależy mi na jakości, ale nie chcę czekać 5 miesięcy, tym bardziej jak się popsuje w przyszłości to znowu 5 miesięcy czekania. W salonie łazienkowym polecali mi Omnires - wygląda ok, prawie o połowę tańsza, ale nie wiem jak z jakością. Bateria prosta, bez termostatu, chodzi tylko o to żeby lakier się utrzymał i żeby nie popsuła się po chwili.

PS. Wszystkie uchwyty, wieszaki, słuchawki itd chcę wziąć od jednego producenta żeby był ten sam odcień złota, więc tym bardziej wolałbym nie brać Grohe (uchwyt na papier - 200zł...)

PS2. Pytałem w kilku sklepach, dostępność podobna.

#budownictwo #budujzwykopem #remont #remontujzwykopem #deweloperka #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mow_mi_kierowniku: mam Grohe i po tej cenie spodziewałem się czegoś lepszego. Po 5 latach użytkowania technicznie wszystko sprawne, ale uchwyty na słuchawkę to plastik, liczyłem na jakiś chrom. Mam Grohe Eurocube.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mow_mi_kierowniku: powiem tak, kupiłem właśnie złote baterie w dobrej cenie, firmy excellent, niby polskie. Ogólnie byłem bardzo miło zaskoczony, bo elementy są zrobione ze stali albo jakiś odlew. Elementy podtynkowe są dość proste konstrukcyjnie, i nie budzą obaw. Złota bateria kosztuje mniej niż 600pln za sztukę już z elementami podtynkowy mi. Mam Grohe w domu również i są po prostu plastikowe elementy pokryte chromem, więc słabo.
  • Odpowiedz