Wpis z mikrobloga

@Jarek_P Mam nadzieję, że nie zamieniam się w Tonego Albusa :-) Fajnie mieć trochę sprzętu, ale chyba lepiej go używać a nie tylko kolekcjonować.

Fajnie się patrzy jak sobie miejsce zabaw / pracy z elektroniką organizują inni. Bardzo pozytywne odczucia to we mnie wzbudza, zwłaszcza jak jest taki świetny porządek.
Generalnie jak zabieram się za jakiś projekt, to na moim biurku szybko pojawia się nieład i po jakimś czasie bardzo mi to
mathmed - @Jarek_P Mam nadzieję, że nie zamieniam się w Tonego Albusa :-) Fajnie mieć...

źródło: comment_16456045692rH4PgZmSqwjhq3M4wciar.jpg

Pobierz
@Sidney1: Bardzo fajny bydlak, ale za cienki jestem w uszach, żeby go używać. U mnie tylko by się marnował - z takich niech korzystają specjaliści! ... swoją drogą trochę kosztuje. Pracujesz w RF?

@Jarek_P Może w wolnej chwili napisałbyś coś więcej o swoim sprzęcie, jestem ciekaw przede wszystkim tego multimetru. Ja mam tylko przenośne (np Aneng 8009), nigdy nie mogłem zrozumieć w jakim celu jest taki stacjonarny i jaką przewagę oferuje.
mathmed - @Sidney1: Bardzo fajny bydlak, ale za cienki jestem w uszach, żeby go używa...
ehh amatorka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sidney1: "ech panowie, coraz więcej amatorów pcha się do zabawy" :D
Tak, fajne. Ale powiedzmy, że mnie nie stać na niego :)

Może w wolnej chwili napisałbyś coś więcej o swoim sprzęcie


@mathmed: od lewej:
- chiński zasilacz WEP PS-305D. Tani, dość badziewny, z bardzo niedokładnymi wskazaniami prądu, ale jako drugi zasilacz często się przydaje.
- zasilacz Korad KA3005D, odkupiony