Wpis z mikrobloga

Polak musi siedziec obsrany, tak jak codziennie wrzuca po kilka story z treningow albo jak #!$%@? pudelkowa diete tak dzis wrzucil tylko opcje zadawania pytan. Mam nadzieje, ze wszystko wyjdzie na jaw bo zawsze to on byl tym, ktory wyciagal innym rozne brudy a jak sie okazuje to jest konkretnie #!$%@?.

Niech tymi imprezkami u Zabielskiego tez sie ktos zainteresuje, ciekawy jestem czy to takie legalne robic melanze za kase bo tam za wejscie chlopy placa po 2-3 stowy, a wiekszosc lasek nie ma nawet osiemnastki skonczonej. Zreszte u Szymoola na twitchu juz sie pojawialy malolatki ktore mowily, ze maja stamtad takie filmy, ktore nie nadaja sie do pokazywania. Tam normalnie z ukrycia nagrywaja jak sie inni jebia po pokojach tylko, ze bez upubliczniania. Mam wrazenie, ze Zabielski to moze miec poryta banie jak Kamerzysta, zreszta przeciez razem zaczynali dzialac w internecie.

#famemma
  • 5
@bartexx96: od dawna wiadomo że zabielski ma zrytą banie i też uwazam ze ktos powinien sie tym zainteresować bo brac od typów po 300 to nie wiem czy takie legalne a tak jest po 200 osób na tych domowkach a większośc małolat po 16 lat