Wpis z mikrobloga

Wczoraj w tym całym bełkocie Putina wyłapałem słowa, że Nato obiecało Rosji w latach 90 nierozszerzanie paktu na wschód, tj na państwa wschodniej Europy w tym Polski.
Czy można zweryfikować jego słowa czy to jakiś kolejny mongolski farmazon?

#rosja
#wojna
#ukraina
  • 34
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Skoro byłby to farmazon to by nie mówił o tym cały czas a USA by się do tego odniosła jednak milczy, zapewne to była umowa "słowna" i nie może jęk Putin poprzeć czyli dla wielu farmazon xD
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Słownie luźne rozmowy i do tegoco ważne nie NATO tylko przedstawiciele kilku państw zachodnich do tego szybko z tego zrezygnowano i podczas podpisywania umów tego nie było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Maly_Jasio: m.in. ruscy podpisali Memorandum Bidapesztańskie w 94r. o respektowaniu integralności terytorialnego Ukrainy.
Tyle są warte gwarancje kogokolwiek.
  • Odpowiedz
@kadoel3554: Gdyby Rosja nie miała potencjału militarnego i technologicznego to by tak nie ryzykowała przy granicy z Ukrainą a mimo to, robią to cały czas i jak do tej pory nikt nawet palcem nie machnął aby temu zapobiec bo się boją rosyjskiej potęgi ;) Zresztą nawet nie masz pojęcia jakie Rosja ma zapasy militarne, wiemy tylko tyle ile wyczytamy z neta gdzie statystki nawet w 50% nie oddają tego co siedzi
  • Odpowiedz
@kadoel3554: Potrzymać to Ty mi możesz ale co innego Xd nie gadam tylko odpowiadam na powiadomienie a to Ty mi 1 odpowiedziałeś wchodząc ze mną w wymianę zdań i swoich poglądów na obecną sytuację xd
  • Odpowiedz