Wpis z mikrobloga

Obejrzałam wczoraj 40 min Oszusta z Tindera i nie wierzę, że kobiety są tak naiwne i bezmyślne. Ledwo poznać faceta, wyjechać z nim po jednej kolacji do innego kraju, uwierzyć w bajeczki o siedzeniu za niewinność w więzieniu w RPA, wgl uwierzyć, że książę wybrał właśnie ją, brać pożyczki nie widząc fizycznie na, co idą pieniądze- wgl brać pożyczki dla obcego gościa() i jeszcze nie usunąć wiadomości z nim, bo się jeszcze go kocha ()(_ ) a ta kanalia prowadzi luksusowe życie i zostanie zaraz celebrytą, głównie przez to, że natura niw oszczędzała w jego wypadku na urodzie #oszustztindera #gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 46
@Zaczytanaa: nie bierzesz pod uwage dwoch rzeczy: wiek tych kobiet + ilosc nieudanych prob podejmowanych przez te kobiety. I kobiety sa tak naiwne i mezczyzni - jesli w desperacji. Kazdego idzie zbajerowac i to mniejszym nakladem niz tu w filmie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@little_muffin: No rozumiem, ale jest różnica między bajerowaniem przez jakiegoś Mirka i uwierzeniem mu w miarę wiarygodne wypowiedzi a uwierzeniem księciowi diamentów. One nie miały instynktu samozachowawczego, pomijając te pożyczki- jechać z dopiero, co poznanym facetem do obecego kraju, gdyby to był jakiś psychol to mogłoby się nie skończyć tylko ja pożyczkach i złamanym sercu
@Zaczytanaa: ale jakby Cie koles zaprosil na lot prywatnym samolotem - to pomyslalabys, ze samolot wynajety, a koles jest oszustem matrymonialnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja bym jednak lyknela bajeczke, ze jest majetny - szczegolnie, ze nie obracam sie w takich kregach.
@little_muffin: Jestem zbytnim pesymistą, żeby uwierzyć, że tak się do mnie los uśmiechnął xD po drugie balabym się z obcym człowiekiem sobie od tak lecieć, jeszcze z jego byłą i dzieckiem. Kilka spotkań to mniej jest podejrzane, ale po jednej rozmowie ufać i rzucić wszystko. No to kupy nie trzyma
dlaczego nie zaświeciło im się w głowie, że typ tego pokroju (ale nie oszust) z reguły spotyka się z modelkami lub młodymi kobietami, a nie przeciętniarami w średnim wieku.


@rezolutny_smakosz: wierzyły, że trafiły na rycerza w białej zbroi.
Każdy o tym marzy.
@Zaczytanaa: jasne. Ja tez sobie mowilam, ze wielu rzeczy w zyciu nie zrobie, a pozniej robilam. Mozna sobie abstrakcyjnie gdybac, a prawda jest taka, ze jakby Ci sie trafil koles 10/10 z rodziny miliarderow i jeszcze zaczal #!$%@?, ze jestes wyjatkowa i w zyciu takiej kobity nie poznal (ʘʘ) to bys tak samo poplynela. Takie jest moje zdanie. Oszusci matrymonialni to najgorsi rodzaje oszustow bo zeruja na
@little_muffin: bardzo ładne? Przynajmniej w moim mniemaniu uważam, że jestem obiektywny i moim zdaniem ten typ wyglądał dużo lepiej od nich i piszę to jako hetero. One to totalne przeciętniary jakieś 5-6/10. Przeciętniara nie oznacza, że jest brzydka w mojej skali. Wręcz przeciwnie. Pierwszą i trzecią mógłbym poznać. Znając treść dokumentu tylko trzecią, bo szacun za zemstę.
@rezolutny_smakosz: moim zdaniem ta jedna Norwezka 10/10. Te dwie pozostale faktycznie przecietne, ale wydaje mi sie, ze pewnie lepiej by wygladaly w mlodosci/bez zabiegow medycyny estetycznej. Dla mnie ten typek wyglada jak takie cieple kluchy i przecietny Arab xD i w zyciu bym uwagi nie zwrocila. Takze tego. ¯\_(ツ)_/¯