Wpis z mikrobloga

Obejrzałam wczoraj 40 min Oszusta z Tindera i nie wierzę, że kobiety są tak naiwne i bezmyślne. Ledwo poznać faceta, wyjechać z nim po jednej kolacji do innego kraju, uwierzyć w bajeczki o siedzeniu za niewinność w więzieniu w RPA, wgl uwierzyć, że książę wybrał właśnie ją, brać pożyczki nie widząc fizycznie na, co idą pieniądze- wgl brać pożyczki dla obcego gościa() i jeszcze nie usunąć wiadomości z nim, bo się jeszcze go kocha ()(_ ) a ta kanalia prowadzi luksusowe życie i zostanie zaraz celebrytą, głównie przez to, że natura niw oszczędzała w jego wypadku na urodzie #oszustztindera #gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 46
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: tak. Ta blondynka pierwsza. W mojej ocenie to w zasadzie idealna (chociaz w ogole nie jest to typ urody, ktory preferuje). Jakbym tak wygladala to bym miala mega ego (ʘʘ) musisz byc bardzo atrakcyjna osoba, skoro takiej kobicie dajesz 6/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: co do duzo ladniejsze - jesli mowisz o kobietach -plastikach, zrobionych przez chirurga to tak, da sie #!$%@? kolejnego klona Natalii Siwiec, ale jak szukasz kogos kto jest naturalnie piekny - to mysle, ze ta kobieta jest raczej w topce.
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: Też tak myślę. Zwykłego Kowalskiego by trzymały na dystans, żeby go sprawdzić, co nie jest głupie. A bogaczowi, do tego przestojnemu to od razu zaufały, nawet uwierzyly w siedzienie za niewinność w RPA xD
  • Odpowiedz
@little_muffin: dla mnie kolor włosów nie ma dużego znaczenia, ale gdybym miał wybierać to wolę brunetki.
Jeśli chodzi o mnie to praktycznie nigdy nie narzekałem na powodzenie. No poza gimnazjum kiedy byłem otyły. Ogólnie cieszę się, że zdobyłem takie doświadczenie, bo dało mi szerszą perspektywę w życiu. Co prawda i tak za długo wierzyłem, że ludzie są dobrzy z natury i spaliłem się nie raz.
Jestem całkiem wysokim brunetem z
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: no to gratuluje. Ja znam niewiele rownie atrakcyjnych co ona. No ale ludzie maja rozne gusta - mam bardzo ladna znajoma - no ladniejsza niz ta Norwezka, z bardzo kiepskim gustem. Ja bym tych chlopakow kijem nie tknela co jej sie podobaja. Ludzie sa rozniasci. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: ona lubi arabow i murzynow - i to nawet nie ladnych tylko przecietnych, albo takich oblesnych typkow spod ciemnej gwiazdy xD, a ja mam calkiem inne gusta, ogolnie wszystko to co wpisuje sie w kanon urody i atrakcyjnosci. Nic specjalnego.
  • Odpowiedz
@little_muffin: czyli ona lubi egzotykę (co niby jest popularne wśród Polek chociaż znam co najmniej kilka dziewczyn, dla których murzyni nie są atrakcyjni), a Ty typowych przystojniaków, czyli wysoki brunet z dobrym zarostem coś jak uroda hiszpańska. Trafiłem? :D
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: Mlecznene to standardowo truskawki + kefir z ostropestem lub/i siemieniem lnianym. Jeszcze lubię zielone koktajle - szpinak z jablkiem/kiwi/truskawki/sok z pomarańczy + nasiona:). Pewnie masz rację, ale ja jestem urodzonym pesymistą. Taka natura xD
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: popularne wsrod Polek xD 90% moich znajomych nie zwiazalaby sie z kims czarnym, wielu przeszkadzalby muzulmanin, ale na wykopie bierze sie cherry picking i te 10% co by to zrobily. XD zreszta byly badania na ten temat - kobiety najbardziej preferuja bialych facetow, a mezczyzni Latynoski. ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do mojego gustu to zupelnie nie trafiles bo preferuje szatynow, bez zarostu i bardzo
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa: pił bym je :D ja kiedyś robiłem raczej bardziej standardowe typu jogurt naturalny, truskawki, banan i skruszony wcześniej lód. Bardzo polubiłem kawę frappe miętową ze Starbucksa i zrobiłem swoją wersję. Niestety nie udało mi się ich przebić, ale lubię takie eksperymenty.
Zawsze to może się zmienić. Kiedyś byłem optymistą jak jeszcze nie wiedziałem jak działa świat :D
  • Odpowiedz
@little_muffin: ogólnie kręcę się w różnych towarzystwach i z mojego doświadczenia jest to bardziej pół na pół. Wiele razy byłem w klubach gdzie byli też czarni i jedno mnie zastanawia. Jak te dziewczyny są w stanie wytrzymać ich specyficzny zapach. Może jest to dla nich męskie?

ha to prawdopodobnie jestem w Twoim typie. Co prawda jestem raczej brunetem, ale nie mam czarnych włosów, a raczej ciemny brąz.
  • Odpowiedz