Wpis z mikrobloga

Obejrzałam wczoraj 40 min Oszusta z Tindera i nie wierzę, że kobiety są tak naiwne i bezmyślne. Ledwo poznać faceta, wyjechać z nim po jednej kolacji do innego kraju, uwierzyć w bajeczki o siedzeniu za niewinność w więzieniu w RPA, wgl uwierzyć, że książę wybrał właśnie ją, brać pożyczki nie widząc fizycznie na, co idą pieniądze- wgl brać pożyczki dla obcego gościa() i jeszcze nie usunąć wiadomości z nim, bo się jeszcze go kocha ()(_ ) a ta kanalia prowadzi luksusowe życie i zostanie zaraz celebrytą, głównie przez to, że natura niw oszczędzała w jego wypadku na urodzie #oszustztindera #gownowpis #logikarozowychpaskow
  • 46
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa: nie bierzesz pod uwage dwoch rzeczy: wiek tych kobiet + ilosc nieudanych prob podejmowanych przez te kobiety. I kobiety sa tak naiwne i mezczyzni - jesli w desperacji. Kazdego idzie zbajerowac i to mniejszym nakladem niz tu w filmie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@little_muffin: No rozumiem, ale jest różnica między bajerowaniem przez jakiegoś Mirka i uwierzeniem mu w miarę wiarygodne wypowiedzi a uwierzeniem księciowi diamentów. One nie miały instynktu samozachowawczego, pomijając te pożyczki- jechać z dopiero, co poznanym facetem do obecego kraju, gdyby to był jakiś psychol to mogłoby się nie skończyć tylko ja pożyczkach i złamanym sercu
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa: ale jakby Cie koles zaprosil na lot prywatnym samolotem - to pomyslalabys, ze samolot wynajety, a koles jest oszustem matrymonialnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo ja bym jednak lyknela bajeczke, ze jest majetny - szczegolnie, ze nie obracam sie w takich kregach.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Jestem zbytnim pesymistą, żeby uwierzyć, że tak się do mnie los uśmiechnął xD po drugie balabym się z obcym człowiekiem sobie od tak lecieć, jeszcze z jego byłą i dzieckiem. Kilka spotkań to mniej jest podejrzane, ale po jednej rozmowie ufać i rzucić wszystko. No to kupy nie trzyma
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa: @little_muffin: odpowiedź jest prosta. Poleciały głównie na hajs typa, a że wygląda całkiem dobrze to już w ogóle.
Mnie ciekawi dlaczego nie zaświeciło im się w głowie, że typ tego pokroju (ale nie oszust) z reguły spotyka się z modelkami lub młodymi kobietami, a nie przeciętniarami w średnim wieku.
  • Odpowiedz
dlaczego nie zaświeciło im się w głowie, że typ tego pokroju (ale nie oszust) z reguły spotyka się z modelkami lub młodymi kobietami, a nie przeciętniarami w średnim wieku.


@rezolutny_smakosz: wierzyły, że trafiły na rycerza w białej zbroi.
Każdy o tym marzy.
  • Odpowiedz
ten film to bardziej dla mnie paradokument na miare Dlaczego ja? niż przestawienie autentycznych wydarzeń


@Zaczytanaa: fakty są mniej spektakularne, dlatego taki format.
  • Odpowiedz
@Zaczytanaa: jasne. Ja tez sobie mowilam, ze wielu rzeczy w zyciu nie zrobie, a pozniej robilam. Mozna sobie abstrakcyjnie gdybac, a prawda jest taka, ze jakby Ci sie trafil koles 10/10 z rodziny miliarderow i jeszcze zaczal #!$%@?, ze jestes wyjatkowa i w zyciu takiej kobity nie poznal (ʘʘ) to bys tak samo poplynela. Takie jest moje zdanie. Oszusci matrymonialni to najgorsi rodzaje oszustow bo zeruja
  • Odpowiedz
@little_muffin: No masz rację. Nie chcę mi się wierzyć, że mogłabym być tak naiwna, ale no nigdy nie wiemy jak się zachowamy. Tylko te historie są tak nieprawdopodobne, że naprawdę ciśnie się na usta: taka stara, a taka głupia.
  • Odpowiedz
@little_muffin: bardzo ładne? Przynajmniej w moim mniemaniu uważam, że jestem obiektywny i moim zdaniem ten typ wyglądał dużo lepiej od nich i piszę to jako hetero. One to totalne przeciętniary jakieś 5-6/10. Przeciętniara nie oznacza, że jest brzydka w mojej skali. Wręcz przeciwnie. Pierwszą i trzecią mógłbym poznać. Znając treść dokumentu tylko trzecią, bo szacun za zemstę.
  • Odpowiedz
@rezolutny_smakosz: moim zdaniem ta jedna Norwezka 10/10. Te dwie pozostale faktycznie przecietne, ale wydaje mi sie, ze pewnie lepiej by wygladaly w mlodosci/bez zabiegow medycyny estetycznej. Dla mnie ten typek wyglada jak takie cieple kluchy i przecietny Arab xD i w zyciu bym uwagi nie zwrocila. Takze tego. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz