Wpis z mikrobloga

  • 40
@Boa_Wielbiciel
@Nowa_Zielonka_ w sumie nie takie dziwne. W kościele jest nudno, dookoła tylko parę obrazów i jebitne żyrandole które wzbudzają grozę. Jak tu myśleć o czymś innym? :P chyba każdy czuje jakiś niepokój na widok masywnych wiszących obiektów, mimo że wygląda na to że w historii ludzkości było zaledwie kilka takich wypadków ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 7
@Boa_Wielbiciel @Galvay jakiś Mirek tłumaczył na przykładzie kończącego się Galileo, że część społeczeństwa ma podobne myśli, albo zauważa często podobne rzeczy przez co tkwią one w odmętach naszej głowy i takie wpisy z nas je wybudzają, tj. pod tym wpisem będą się w większości udzielały osoby myślące o spadającym żyrandolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moakatanga: spedzenie godziny w kosciele to meczarnia jak jest nudny ksiadz. czasem spoko nawija to jeszcze da rade. jestem ateista i nie chodze sam, ale czasem z rodzina sie przejde, traktuje to jako spedzenie czasu z dalsza rodzina.
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: xD niesamowite, miałem identyczne wyobrażenia, jacyś amerykanie z niemcami piorący się w kościele. Jak kościół miał takie okrągłe witraże u góry, to wyobrażałem sobie, że wbijają się przez nie komandosi ubrani na czarno i schodzą na linach na dół i ogień. Ciekawe czy to przez fpsy pokroju Medal of honor, call of duty, czy o co chodzi? xd
  • Odpowiedz
@moakatanga: matematyka/ fizyka w szkole byłaby ciekawsza, gdyby było zadanie typu : z jaka prędkością zyranol o średnicy 4m i wadze X (nie mam pojęcia ile to może ważyć) musiałby spaść z wysokości 5 metrów na grupę ludzi znajdujących się bezpośrednio pod nim. Oblicz przyspieszenie i liczbę potencjalnych ofiar przyjmując, ze jeden człowiek zajmuje średnio powierzchnie 1m2.
  • Odpowiedz
spedzenie godziny w kosciele to meczarnia jak jest nudny ksiadz. czasem spoko nawija to jeszcze da rade.


@gharman: Też jestem przeciwny, zwłaszcza, żeby dzieci targać na siłę, choć są niektóre parafie, które w czasie mszy robią przedstawienia lub zabawy dla dzieci to jest spoko. Raz śmiechłem tylko ja w kościele jak na kazaniu ksiądz opowiadał dowcip, bo akurat tego słuchałem:
Siedzi sobie trzech facetów w poczekalni u bram niebios. A że
  • Odpowiedz
@moakatanga: Ja wyobrażałem sobie, czy byłbym w stanie doskoczyć z balkonu chóru do pierwszego żyrandola, rozbujać go i skakać pomiędzy żyrandolami, a było ich chyba z 6 sztuk. Raz mi się nawet udało wrócić na balkon xD.
  • Odpowiedz
Tyle sensu ma ciąganie dzieci do kościoła, dzieciak umiera z nudów, a jak sobie znajduje jakieś zajęcie to go rodzic gani, że ma się uspokoić () Ile ja się jako dziecko wymęczyłem na tych mszach, jeszcze jako starszy dzieciak to człowiek tylko wysrane miał i myślał sobie o pierdołach, ale jako małe dziecko to można było zwariować ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: W
  • Odpowiedz