Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czesc mirki, mam mały nudny bezawaryjny samochód, zawsze chciałem mieć bmw, co kupić aby nie dostać po kieszeni?
Chyba tylko benzyna wchodzi w grę, e87 do 20k? e46/39 starocie, ale do 15k? e60/90 to pewnie skarbonki będą, szukałbym do 25k?

#motoryzacja #bmw #e87 #e46 #e39 #e60 #e90

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62124b399712dd16754b6f37
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
czesc mirki, mam mały nudny bezawar...

źródło: comment_1645469537FjuX9ehBsCirxGVJ76QySe.jpg

Pobierz
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: e60 do 25k ci bedzie bardzo ciężko znaleźć w dobrym stanie, a juz na pewno nie w jakiejś ciekawszej wersji silnikowej.
Moze e46, do 20k już dostaniesz naprawdę fajny egzemplarz (z tym, że niekoniecznie coupe, raczej sedany) - 2.5 i 3.0 benzyny, 3.0 diesel. 3.0 diesel w tym modelu cieszy sie dużą renomą ze względu na trwałość. Jeśli interesuje cię napęd na 4 koła to e46, w e39 niestety nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli chodzi o benzynę to bier jakieś e46/e39 przedlift lub polift albo e60 w przedlifcie. Najtrwalsze silniki to m52 wystepujące tylko w przedliftowych e46 i e39, potem w poliftowych e39 i e46, oraz w przedliftowych e60 masz m54 które są git, oprócz tego że mają wadliwe pierścienie i #!$%@?ą olej, przy kupnie uważaj. Natomiast są to ostatnie dobre silniki bmw, bardzo trwałe i nie super skomplikowane. Patrz tylko na 2.5-3.0.
@jozef-dzierzynski: M54 to dobry motor ale nie brzmi tak jak v8, na pewno mniej problemów z m54 poza piciem oleju bo m62 nie ma prawa brać oliwy. W vkach problemem jest to że cieknie jak z sita, trzeba uszczelniać od razu pokrywy zaworów, ściągać miskę olejową i dokręcać pompę bo lubi się sama odkręcić itd xD przejechałem kilkadziesiąt tysięcy km e39 535 bezawaryjnie i dobry motor do gazu tak swoją drogą