Wpis z mikrobloga

Zbiorowa świadomość wykopków na stronie głównej przechodzi kolejny epizod psychozy, tym razem spowodowany protestami w #kanada. Otóż protesty w Kanadzie to rzekomo test przed wprowadzeniem dyktatury w państwach zachodu.

Ja chciałbym przypomnieć szurom, że od dwóch lat wieszczą ciągle to samo - miał być globalny reset, rządy NWO, pandemia miała się nigdy nie skończyć, Bill Gates miał depopulować przy pomocy szczepionek, dawka przypominająca miała być co miesiąc, 'you will own nothing and be happy', miał być social credit system i dziesiątki innych bzdur wymyślanych przez oświeconą elitę internetu, która wyłączyła telewizor. W rzeczywistości te 'teorie' to tylko urojenia które nigdy się nie zmaterializują, pandemia się kończy, a kolejne państwa odchodzą od obostrzeń.

Częsty motywem na wykopie to beka z 'covidiotów', którzy rzekomo żyją wirusem i potrzebują rządowego bata nad sobą. Prawda jest taka, że jedyną grupą osób, która codziennie podnieca się koronawirusem są foliarze. Foliarskie podniecenie to coś w rodzaju uzależnienia - nie ma restrykcji w Polsce? No to trzeba wrzucać znaleziska o Australii żeby czuć się prześladowanym. Australia luzuje obostrzenia? No to cyk spam na głównej, że nas niezależnych myślicieli prześladują w Kanadzie. Zastanawiam się co szuria będzie robiła gdy skończy się covid, pewnie znowu odżyją żydowskie spiski pokroju ustawy #447 bo na wylecznie z patologicznego uzależnienia od foliarstwa to nie liczę.

#bekazfoliarzy #bekazprawakow #koronawirus #neuropa @BarkaMleczna
Pobierz 0xFEE1DEAD - Zbiorowa świadomość wykopków na stronie głównej przechodzi kolejny epizo...
źródło: comment_1645441693B8fnmhVH2PXkNZYb63gB8V.jpg
  • 79
@0xFEE1DEAD: powiem tak, jeżeli uważasz, że rządzą tobą dobrzy ludzie, którzy nie mają żadnych złych intencji ani głodu władzy, a Kanada jest jakimś wzorem do naśladowania, to zwyczajnie się nie dogadamy. Nie mam zamiaru cię obrażać jak to już ty porobiłeś kilkakrotnie, po prostu nie interesuje mnie twoje zdanie. Jestem pozbawiona tego genu, który każe mi usilnie przekonywać jakichś randomów z internetu do swojej opinii, bo pojutrze ty nie będziesz pamiętał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mbasasello:

Wszyscy grzecznie noszą maski FFP2, bo takie są wymagane.

Ja #!$%@?, śmiech przez łzy gdy ci odpowiadam. Wszyscy noszą bo PODKREŚLAM SĄ WYMAGANE. Ale na #!$%@? są wymagane typie, tym bardziej na stoku gdy wiadomo już jakoś od końca 2020, że Covid-19 roznosi się tylko w zamkniętych pomieszczeniach. Albo maseczka przy wejściu do restauracji ale przy stoliku już wirusa nie ma xD
Certyfikaty, NIKT NIE DYSKUTUJE. społeczeństwo biodronów. Faktycznie jest
Zastanawiam się co szuria będzie robiła gdy skończy się covid,


@0xFEE1DEAD: To samo co zawsze. LGBT, imigranci, spiski sami-wiecie-kogo, "a slyszeliscie o Rotszyldach i grupie Bilderberg?", itd itd. Twierdza musi byc oblezona xd
@Kozajsza
@0xFEE1DEAD https://tech-wp-pl.cdn.ampproject.org/v/s/tech.wp.pl/amp/chinski-system-oceny-obywateli-australia-darwin-monitoring,6378788565166209a?amp_js_v=a6&_gsa=1&usqp=mq331AQKKAFQArABIIACAw%3D%3D#aoh=16454621841472&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&_tf=%C5%B9r%C3%B3d%C5%82o%3A%20%251%24s&share=https%3A%2F%2Ftech.wp.pl%2Fchinski-system-oceny-obywateli-australia-darwin-monitoring%2C6378788565166209a

Australia już parę lat temu kupiła system oceniania obywateli od chin. Może wam się to podoba. Może informacje o planach likwidacji gotówki też was jakoś omijają. Może też nie słyszeliście, jak Niemcy chcą zbanować aplikację która szyfrowala wiadomości prywatne w taki sposób, że praktycznie nikt obcy nie mógł ich odczytać. Może nie wiecie, że w Polsce nie kupisz sobie karty do telefonu bez podania danych. Może też nie wiecie,
@szpongiel: Nie, po prostu dojrzałe demokratycznie społeczeństwa rozumieją, że pewne rzeczy robi się dla dobra ogółu, a nie rozbija na przypadki jednostkowe. A Ty, potomku Husarii, bojowniku o wolność i niepodległość śmiej się dalej przez łzy. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że Polak mądrzejszy od jakiegoś tam Niemca czy Austriaka. Dlatego tak mądrze w wyborach głosujemy i dlatego mamy taki silny kraj i gospodarkę. Poland stronk!!!
a ty piszesz jakby już było po wszystkim bo na chwilę obostrzenia poluzowali


@UgandaWarrior: gdzie ja tak napisałem? Napisałem tylko, że wykopowe szury po informacjach o luzowaniu obostrzeń twierdzą, że teraz to był tylko test przed wprowadzeniem NWO i za kilka lat na pewno bedzie.
@mbasasello:
I naprawdę nie widzisz nic złego w tym, że te "pewne rzeczy robione dla dobra ogółu" wprowadza się bez jakichkolwiek naukowych podstawy, a kiedy w końcu staje się jasne jak słońce, że one niewiele dają, to... nadal się te działania kontynuuje? Jak można nie widzieć tego, że to jest bardziej narzędzie do tresury społeczeństwa niż próba walki z jakąkolwiek pandemią? xD