Wpis z mikrobloga

Zbiorowa świadomość wykopków na stronie głównej przechodzi kolejny epizod psychozy, tym razem spowodowany protestami w #kanada. Otóż protesty w Kanadzie to rzekomo test przed wprowadzeniem dyktatury w państwach zachodu.

Ja chciałbym przypomnieć szurom, że od dwóch lat wieszczą ciągle to samo - miał być globalny reset, rządy NWO, pandemia miała się nigdy nie skończyć, Bill Gates miał depopulować przy pomocy szczepionek, dawka przypominająca miała być co miesiąc, 'you will own nothing and be happy', miał być social credit system i dziesiątki innych bzdur wymyślanych przez oświeconą elitę internetu, która wyłączyła telewizor. W rzeczywistości te 'teorie' to tylko urojenia które nigdy się nie zmaterializują, pandemia się kończy, a kolejne państwa odchodzą od obostrzeń.

Częsty motywem na wykopie to beka z 'covidiotów', którzy rzekomo żyją wirusem i potrzebują rządowego bata nad sobą. Prawda jest taka, że jedyną grupą osób, która codziennie podnieca się koronawirusem są foliarze. Foliarskie podniecenie to coś w rodzaju uzależnienia - nie ma restrykcji w Polsce? No to trzeba wrzucać znaleziska o Australii żeby czuć się prześladowanym. Australia luzuje obostrzenia? No to cyk spam na głównej, że nas niezależnych myślicieli prześladują w Kanadzie. Zastanawiam się co szuria będzie robiła gdy skończy się covid, pewnie znowu odżyją żydowskie spiski pokroju ustawy #447 bo na wylecznie z patologicznego uzależnienia od foliarstwa to nie liczę.

#bekazfoliarzy #bekazprawakow #koronawirus #neuropa @BarkaMleczna
0.....D - Zbiorowa świadomość wykopków na stronie głównej przechodzi kolejny epizod p...

źródło: comment_1645441693B8fnmhVH2PXkNZYb63gB8V.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
Częsty motywem na wykopie to beka z 'covidiotów', którzy rzekomo żyją wirusem i potrzebują rządowego bata nad sobą.


@0xFEE1DEAD: To jest piękny przykład projekcji u szurów. Żyją w oblężonej twierdzy gdzie kawałek płótna na twarzy to koniec świata, rząd światowy i depopulacja, więc muszą tworzyć sobie projekcję przestraszonych covidian, którzy panicznie boją się niegroźnego wirusa.

Pandemia ładnie pokazała jak kruche są ludzkie umysły i jak bardzo podatne na chore teorie w
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna:

musisz mieć w sobie albo dużo złej woli, albo mało jakiejkolwiek myśli, żeby po dwóch latach wydarzeń światowych nadal uważać masowe ograniczanie naszych praw za "teorię".


No i czemu według wykopowych wolnomyślicieli miało służyć to ograniczanie praw? Normalni ludzie twierdzili, że jest to część walki z przenoszeniem się wirusa i ma służyć odciążaniu służby zdrowia (jak skuteczne to metody to osobna kwestia). Natomiast wykopowi eksperci od covidu vel foliarze twierdzili
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: jeżeli za rok o tym wszystkim zapomnimy, kody QR nie będą w użyciu i nie będzie się eliminowało sportowców z zawodów na podstawie testu, a ludzi zamykało w domach z przeziębieniem, to ja bardzo radośnie to wszystko odszczekam. Ty myślisz, że ja chcę mieć rację? Wcale nie chcę.
I przecież to nie ja wymyśliłam hasło "nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy", to był oficjalny spot WEF.
  • Odpowiedz
@0xFEE1DEAD: Trzeba mieć nieźle sprany łeb, żeby wystąpienie rządu przeciwko własnym protestującym obywatelom do takiego stopnia, że blokuje konta bankowe ludziom prowadzącym legalnie biznes w środku protestu, czy wspierającym z daleka protesty, podpiąć pod szurskie teorie i walkę polityczną na wykopie.
O nasłąniu policji i wojska na protesty, które to wojsko rozpędza tłum gazem łzawiącym i aresztuje ludzi mierząc do nich z broni nie wspominam (gdzie media jeszcze kłamią, że żadnego
  • Odpowiedz
@naczarak: jeżeli Rosja będzie opłacać propagandę czarnych spodni, to każdy lubiący czarne spodnie to ruski troll?
Gdzie jest raport o dezinformacji sianej w mediach korporacyjnych? O tym, jaki to miał być "armagedon" w połowie lutego, o tym jak szczepieni mieli nie zarażać, jak maseczki najpierw nic nie dawały, potem ratowały ludzkość, itd.? Dziwnie jednostronne te raporty.
  • Odpowiedz
I przecież to nie ja wymyśliłam hasło "nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy", to był oficjalny spot WEF.


@BarkaMleczna: no i w tym oficjalnym spocie WEF to hasło było uzyte w kontekscie jakiejś tajnej spiskowej agendy za którą stoją jakieś nieczyste siły, tak jak to na wykopie się przedstawia? Czy jako prognoza tego, że usługi wypożyczenia czegoś będą jeszcze bardziej popularne w 2030?
  • Odpowiedz