Wpis z mikrobloga

Oglądam ten filmiki na #stopcham i zawsze się zastanawiam czym ci ludzie jeżdżą, że przy głupim deszczu odjeżdża im tył auta na łuku drogi, gdzie nawet ciężko w takim miejscu, żeby zwalać winę na jakieś plamy oleju. Oczywiście takie sytuacje zdarzają się tylko gruzom.

Kupiłem 11-letnie auto, bardzo zadbane, pani miała nawet AC. Ale oczywiście oba komplety opon mają również 11 lat. Szwagierka chciała zobaczyć co takiego kupiłem, mówię jej o oponach, a ona na to, że jej też mają 10 lat. Bo przecież jest bieżnik.

Ciekawe ilu wykopków, którzy dostają bólu dupy na tekst "jeżdżę szybko, ale bezpiecznie" również jeździ na takich oponach. W sumie w takim samochodzie to faktycznie nie da się szybko i bezpiecznie jednocześnie.

#samochody #motoryzacja
WyjmijKija - Oglądam ten filmiki na #stopcham i zawsze się zastanawiam czym ci ludzie...

źródło: comment_1645431697syet5wZBbAACJ0Pc8d44iz.jpg

Pobierz
  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WyjmijKija: ja jeżdzę gruzami i ludzie wokół się dziwią że kupuje nowe opony, które kosztują 1/2 wartości samochodu, skoro mogłem kupić 15 letnie "markowe" za 100zł z olx ¯\_(ツ)_/¯ nie przetlumaczysz
  • Odpowiedz
Do tego dochodzi coś co już było tutaj poruszane. Całoroczne będziemy wymieniać częściej więc zawsze będą one nowsze niż sezonowe.

I chętnie bym zobaczył taki test 6 letnich sezonowych do 3 letnich wielosezonowych.

Jak ktoś lubi przepłacać za opony i dwa razy do roku bawić się u wulkanizatorów do droga wolna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Igrekpl: No to Paaanie, przecież w przypadku 16 od około 300zł masz klasę premium. Za 350zł masz sztukę GY UltraGrip9 - totalnie topową oponkę. Na hooy tu oszczędzać, te kilka stówek jak można je wyłożyć i mieć premki na 5+ lat jazdy. O R15 nawet nie wspominam bo tam to już całkiem temat premium jest na tyle przystępny, że nawet by mi się nie chciało patrzeć za tańszymi.

18 lato
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar bzdura. W jednym aucie mam całoroczne w drugim zimowe/letnie. W tym roku na sniegu sprawdziłem jedne i drugie i nie widzę różnicy pomiędzy zimowymi a całorocznymi. Jestem zdania że do jazdy miejskiej gdzie na drodze śnieg leży max kilka godzin, to nie ma sensu kupować zimowych/letnich.
  • Odpowiedz