Wpis z mikrobloga

z racji, że l'hiver DE na hardcorze zawiódł mnie z poziomem trudności(grałem jako mag), stwierdziłem że wypada zrobić wreszcie podejście do tego słynnego retardinga xD. Więc tak, mam pytanko, a w sumie dwa. Która dystrybucja returninga jest najlepsza? Jakie macie porady na start?
#gothic #returning
  • 5
@JanekSSJ: ale dlaczego grałeś w tego DE, względem innych L'hiverów, to on jest żartem, większość nowych rzeczy wywalone, od G2NK różni się mapą prawie tylko. Jak chcesz wyzwania to zagraj w L'hivera 1.6, albo Mastys Edition.
@JanekSSJ: Jeżeli chcesz by twoja gra wciąż wyglądała mniej więcej jak Gothic II Noc Kruka to wybierz starego Returninga. Nazywa się toto ReBalance V2.1 + Patch 1.31 i jest do pobrania z Bractwo Spolszczenia. Ten patch 1.31 ma parę wad i bugów (bo oczywiście polaczki cwaniaczki musiały w nim mieszać, dla nich było za łatwo xD) ale i tak wolę grać na nim niż na oryginalnym 1.2. Do wyboru jest 7
@Antorus: Ta od likiereka i kajmy jakby kajmuska cos od siebie do tego dodał i żaden pomysł z tragicznego praojca nie został tam naprawiony (no moze poza swobodnym korzystaniem z marvina) bo core gry dalej jest taki sam a gra na wszystkich poziomach trudności wyglada dokładnie tak samo różni sie to tylko dlugością walki z bossem