Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem #wardega jest stypiarzem a jedyny powód, że fame go trzyma to stare powiedzenie "Przyjaciół trzymaj blisko, ale wrogów jeszcze bliżej". Biorąc pod uwagę to ile Wardęga kopał rowów pod Fame, włodarzami i ile materiałów nagrywał mających oczernić federację z np Lil Masti, Pawłowskim doszedłem do wniosku, że trzymają go tylko i wyłącznie dla swojego spokoju.

Zgadzacie się z moim zdaniem?

  • Tak 46.7% (21)
  • Nie 53.3% (24)

Oddanych głosów: 45

  • 5
@9Japko9 Twoim zdaniem zadał dzisiaj na Konferencji jakieś szokujące pytanie? Dla mnie kilka razy się odezwał i bez szału. Szanuje go za to co robi w necie i nie chce, żeby tutaj ktoś pomyślał, że go hejtuje tylko jak dla mnie nie pasuje do takiego formatu jak dzisiaj.
@Frugolix @9Japko9: Fame chce ludzi, którzy generują im zyski. Wataha druta zrobiła najlepsze wyniki sprzedażowe z PPV przez akcje z Psiakobusem. Na pewno chcą potrzymać tą sprzedaż, więc wzięli druta żeby dalej namawiał frajerów na kupno z jego linku. Ciekawe czy znowu zadeklaruje całość kwoty z PPV na Psiakobusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

On sam jako prowadzący to niezły cyrk. Gość, który niby "walczy" z wyłudzaniem hajsu