Wpis z mikrobloga

Idę jutro na pierwszy dzień do nowej pracy - nowa branża. Starałem się do niej dostać ostatnie dwa lata, w międzyczasie próbując swoich sił w trzech innych, zupełnie różnych dziedzinach (dział prawny w szpitalu, administracja na państwówce i korpo-#!$%@?).

Mam 26 lat, i nie wiem, co chcę w życiu robić. Nie mam hobby, dziedziny, w której czuję się swobodnie. Boję się, że po pół roku uznam, że to nie to, CV dłuższe niż rachunek z Tesco, a ja znowu zacznę od asystenckiego ( a młodszy człowiek się nie robi niestety).

Macie jakiś patent jak zmienić mindset? Może wyrobione zdrowee podejście do pracy? Pomóżcie Mirkowi, który dziś nie zaśnie.

#psychologia #pytanie #pracbaza #praca
BrakuSmaku - Idę jutro na pierwszy dzień do nowej pracy - nowa branża. Starałem się d...

źródło: comment_1645396183xyRUOXqHPLFh2aVKvSSZm9.jpg

Pobierz
  • 4
@BrakuSmaku: Gratulujemy i życzymy powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opuszczenie dotychczasowej komfortu to bardzo ważny, pierwszy krok. Wykorzystaj wolny czas w poszukiwaniu tego, co Cię może zainteresować. Będziesz miał o wiele większy komfort, gdy część zarobionych pieniędzy będziesz mógł przeznaczyć na coś, co Ci sprawia przyjemność. Eksperymentuj! Z czasem, nabyte umiejętności będziesz mógł przenieść na kolejny poziom.